Virály

31. prosince 2021 14:08

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena, která neumí kreslit, se stala úspěšnou tatérkou. Chtěli byste od ní divnou kérku?

Myslíte si, že správné tetování by mělo být nádherně a po výtvarné stránce kreativní? Tak tahle tatérka se rozhodla jít proti proudu. A až nečekaně se jí daří!

Asi každý, kdo se rozhodne ozdobit své tělo kérkou, má požadavek, aby byla vizuálně nápaditá, nádherná a byl na ní vidět výtvarný talent vybraného tatéra. Jenže ne každý onen talent a výtvarné cítění pobral. To je případ brazilské tatérky Helen Fernandes, pro níž je dělání kérek obří vášní, má však jeden velký handicap – vůbec, ale fakt vůbec, neumí kreslit. Jenže Helen to nevzdala a ze své největší slabiny dokázala udělat svou největší přednost.

Specializuje se tedy záměrně na co nejdivnější a nejošklivější kérky, na nichž je znát, že Helen nechybí ani pořádný smysl pro humor. A nutno říct, že její styl opravdu slaví úspěch. Tatérka prý nemá o zákazníky nouzi a také na Instagramu se její podivná díla těší slušné popularitě. Holt když vám nechybí bizarní nápady a smysl pro humor, tak vůbec nevadí, že kreslíte jako dítě na prvním stupni základní školy.


Přečtěte si také