Útočníci napadli ženu a vyrazili jí zuby 1
Autor: Facebook / Hollie Semple Útočníci napadli ženu a vyrazili jí zuby 1

GALERIE: Žena přišla o zuby poté, co jí útočníci hodili lahev přímo do obličeje. Proč to udělali?

Publikováno: 02.03.2020
Skupina šesti lidí neuvěřitelně brutálně zaútočila na ženu, která jim vyčetla bezohledné řízení. Její snoubenka, která byla svědkyní útoku, pak zveřejnila na Facebooku fotky jejích zranění v obličeji.

reklama

Jizvy na celý život si odnesla Irka Saoirse Smith, kterou napadla skupina šesti lidí za to, že si stěžovala na jejich bezohledné řízení. Poté, co ji a její přítelkyni málem dvakrát srazili v oblasti, kde si hrají děti, se na ně obořila, že jezdí jako maniakové.

To se dotyčným vůbec nelíbilo a rozhodli se na nebohou ženu zaútočit skleněnou lahví, kterou jí hodili přímo do obličeje, četnými kopanci, taháním za vlasy a pliváním. Jejich násilné jednání Saoirse odnesla dvěma vyraženými předními zuby a krvavými ranami na ústech a bradě.

Bez zranění nezůstala ani její snoubenka Hollie Semple, která sdílela fotografie s následky útoku na svém Facebooku. Ve svém příspěvku taky prozradila, že Saoirse už zůstanou jizvy do konce života.

Podle severoirské policie byli v souvislosti s napadením zatčeni tři lidé – dva muži ve věku 17 a 19 let a 20letá žena. Zbylí pachatelé zatím nebyli dopadeni. Jak brutální zranění si nebohá Saoirse odnesla, můžete vidět v naší galerii. Upozorňujeme ale, že to rozhodně není příjemný pohled.  

Dívka byla napadená kvůli homofobii 3

Lesbička sdílela brutální fotky obličeje po útoku homofobů. Co strašného jí udělali?

reklama