Virály

2. března 2020 15:56

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena přišla o zuby poté, co jí útočníci hodili lahev přímo do obličeje. Proč to udělali?

Skupina šesti lidí neuvěřitelně brutálně zaútočila na ženu, která jim vyčetla bezohledné řízení. Její snoubenka, která byla svědkyní útoku, pak zveřejnila na Facebooku fotky jejích zranění v obličeji.

Jizvy na celý život si odnesla Irka Saoirse Smith, kterou napadla skupina šesti lidí za to, že si stěžovala na jejich bezohledné řízení. Poté, co ji a její přítelkyni málem dvakrát srazili v oblasti, kde si hrají děti, se na ně obořila, že jezdí jako maniakové.

To se dotyčným vůbec nelíbilo a rozhodli se na nebohou ženu zaútočit skleněnou lahví, kterou jí hodili přímo do obličeje, četnými kopanci, taháním za vlasy a pliváním. Jejich násilné jednání Saoirse odnesla dvěma vyraženými předními zuby a krvavými ranami na ústech a bradě.

Bez zranění nezůstala ani její snoubenka Hollie Semple, která sdílela fotografie s následky útoku na svém Facebooku. Ve svém příspěvku taky prozradila, že Saoirse už zůstanou jizvy do konce života.

Podle severoirské policie byli v souvislosti s napadením zatčeni tři lidé – dva muži ve věku 17 a 19 let a 20letá žena. Zbylí pachatelé zatím nebyli dopadeni. Jak brutální zranění si nebohá Saoirse odnesla, můžete vidět v naší galerii. Upozorňujeme ale, že to rozhodně není příjemný pohled.


Přečtěte si také