GALERIE: Žena si přestala holit tvář a začala se cítit sexy! Díky vousům si našla práci snů

Žena si kvůli svému vzhledu prošla drsnou šikanou i úzkostmi. Nyní konečně přijala samu sebe a je šťastná.

Třicetiletá Dakota Cooke neměla zrovna jednoduché dospívání. Ačkoli jako většina dívek v pubertě zápolila se začínajícím růstem chloupků, na rozdíl od ostatních musela řešit i abnormální ochlupení na obličeji. Poprvé si vousů na tváři všimla ve svých 13 letech a dlouhé roky se to snažila skrývat pravidelnou depilací a holením obličeje dvakrát denně. Kvůli tomu však měla neustále podrážděný a pořezaný obličej, což vyvolávalo další otázky vrstevníků.

Lékaři nadměrné ochlupení přisuzovali zvýšené produkci hladiny testosteronu, která se Dakotě tvoří v nadledvinách. Po dlouholetém trápení, šikaně, nekonečném holení a desetileté spirále úzkostí se žena konečně rozhodla přijmout samu sebe a nadobro se přestat holit. Konečně se po letech cítí sebevědomě, sexy a šťastně.

Díky svému zvláštnímu vzhledu si našla práci v lasvegaském cirkusu, kde vystupuje jako umělkyně a vousatá dáma. „Ze začátku jsem z toho všeho zírání trpěla úzkostí, ale dospělo to do bodu, kdy se o to nestarám, a naopak si pozornost užívám,“ nechala se slyšet Dakota, která práci u cirkusu přímo miluje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také