Virály

6. října 2022 15:35

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena se provdala za 30 let mladšího masajského domorodce. Co jim vzkazují hejtři?

Bývalá policistka se přestěhovala 14 tisíc kilometrů od domova kvůli lásce.

Šedesátiletá Deborah Babu z Kalifornie určitě nečekala, že potká lásku svého života na dovolené v Zanzibaru, kde byla v roce 2017 se svou dcerou. Osud je však někdy nevyzpytatelný, a tak při jedné obzvlášť romantické procházce po pláži bývalá policistka zničehonic poznala svého prince prodávajícího suvenýry, Saitotu Babu.

Dvojice se dala okamžitě do řeči, slovo dalo slovo a z postupného přátelství se stala láska na život a na smrt. Saitota dokonce o třicet let starší přítelkyni požádal o ruku a v roce 2018 proběhl tradiční masajský obřad. Deborah se poté přestěhovala za svým novomanželem a opustila 14 tisíc kilometrů vzdálený domov. Nyní používá své nové masajské jméno Nashipai a žije se Saitotym a jeho rodinou v tanzanské Ubeně.

Navzdory jejich štěstí ale žena poznamenala, že se jí cizinci a turisté stále dokola ptají, zda mladého Masajce adoptovala. „Saitota byl dokonce obviněn, že je se mnou jenom kvůli zelené kartě, což mě moc bolí,“ povzdechla si Deborah s tím, že se stejně do Ameriky nehodlají přestěhovat a jsou spokojení tam, kde jsou.

Sdílejte článek
Štítky věkový rozdíl svatba Masajové

Přečtěte si také