Virály

22. června 2018 16:25

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena utratila miliony za plastiky, protože si přišla obyčejná. Teď má extrémní balony a rty jako kachna. Vážně se tohle někomu líbí?

Když člověk není spokojený ve vlastním těle, není nic špatného na tom, s tím něco udělat. Je ale třeba znát tusprávnou míru.

Tanečnice utratila více než 85 000 liber, v přepočtu 2 500 000 korun, za plastickou chirurgii, aby měla velikost prsou J (ano, i ta evidentně existuje), rty jako Angelina Jolie a obří pozadí brazilského typu. To všechno jenom proto, že si předtím připadala příliš obyčejná. 24letá introvertka z Kanady zvaná Marie Magdalena podstoupila celkem tři operace prsou, nosu, více než 15 zákroků zaměřených na rty a voperování implantátů do zadku. Za pouhé čtyři roky tak díky nim změnila svůj vzhled k nepoznání.

První zákrok absolvovala ve dvaceti, snila o něm ale už od svých 14 let. Ani jedné operace, které následovaly, přitom nelituje a navíc se chystá na další. A to přesto, že její otec je bývalý misionář a tohle její hobby rozhodně neschvaluje. V naší fotogalerii můžete na vlastní oči vidět, jak vypadala před touto brutální transformací, kdy měla „jen“ béčka a normální rty, a po ní. Jestli všechny ty horentní sumy vynaložené do všech zákroků stály za to a vypadá teď opravdu o tolik lépe, jak se cítí, to je na zhodnocení každého z vás. My jen musíme dodat, že méně je někdy opravdu více.

Sdílejte článek
Štítky Kanada ňadra proměna galerie kachna milion plastiky Angelina Jolieová Marie Magdalena obří prsa

Přečtěte si také