Virály

10. února 2019 18:02

redakce Prima Lajk

GALERIE: Zloděj aut na ulici narazil na 75letou kulturistku. Ošklivě toho litoval

Tahle kulturistka by klidně mohla být vaší babičkou, proto překvapila nejen zloděje a všechny přítomné, ale především sebe, že dokázala tak rychle zasáhnout a zpacifikovat zločince.

Seznamte se s touto neobyčejnou ženou, která před 50 lety odešla z Londýna, aby začala nový život ve Spojených státech, stala se držitelkou světového rekordu a šampionkou v kulturistice. A i když je Iris Davisové nyní už 75 let, pracuje stále jako osobní trenérka a je v lepší kondici než kdejaká 20letá žena. To ukázala i při incidentu, kdy využila svých svalů a síly, aby statečně zastavila zloděje. Iris tímto překvapila nejen spoustu lidí, ale hlavně sama sebe. Jednoho dne totiž byla svědkem honičky, kdy policisté pronásledovali zloděje v kradeném autu, Ten naneštěstí naboural kousek od její kanceláře. Vzhledem k tomu, že Iris celou akci sledovala, okamžitě vyběhla na ulici.

V tu ránu kolem ní proběhli čtyři lupiči, kteří rychle vystoupili z nabouraného auta. Iris se musela během pár sekund rozhodnout, co udělá, a zvolila možnost zastavit alespoň jednoho z nich. A to se jí povedlo. Zachytila ho, srazila k zemi a držela ho, dokud na místo za pár vteřin nedorazili policisté a zločince nezatkli. Na to, že se kulturistice začala věnovat až ve svých padesáti letech, je až neuvěřitelné, že v 74 získala světový rekord za to, že vyhrála 21 soutěží v řadě, přičemž pokaždé byla bezkonkurenčně nejstarší ze všech účastnic. Možná vám vůbec nejde do hlavy, jak to dokázala a jak ve svém věku mohla zastavit jistě silnějšího mladého zloděje. No, podívejte se na její fotky v následující galerii a rázem vám bude vše jasné.

Sdílejte článek
Štítky policie honička auto zloděj kulturistika

Přečtěte si také