Virály

30. prosince 2022 14:55

redakce Prima Lajk

Greta Thunberg brutálně utřela nenáviděného influencera. Vážně kvůli ní skončil ve vězení?

Enviromentální aktivistka Greta Thunberg nejdřív setřela nenáviděného Andrew Tatea, a pak dost pravděpodobně přispěla k jeho zatčení.

Internet se v posledních hodinách nebaví ničím jiným než hádkou mezi enviromentální aktivistkou Gretou Thunberg a nenáviděným influencerem, bývalým kickboxerem, podvodníkem a hrdinou všech incelů Andrew Tatem. Ten totiž před pár dny Gretě na Twitteru poslal fotku svého auta s komentářem, že má takových ještě několik, a že všechny mají ohromnou spotřebu. Měl to být asi posměch, nakonec se ale všichni smáli jen jemu, protože Greta pohotově reagovala slovy, ať jí pošle seznam svých aut na emailovou adresu smalldickenergy@getlife.com, čímž se mu de facto vysmála, že má malý penis a svými auty si něco zjevně kompenzuje.

To si Tate ale nechtěl nechat líbit, a tak natočil další bizarní video, v němž Gretě nadává. Taky na něm ale nechal krabici od pizzy s názvem pizzerie, která ji vyrobila. Pár hodin na to mu každopádně v jeho domově v Rumunsku zaklepala policie a jeho i společně s jeho bratrem zatkla kvůli podezření z obchodování s lidmi a taky ze znásilnění. Docela pech.

Mnozí (včetně zahraničních novinářů) pak začali reportovat informace, že policie Tatea zatkla právě díky příspěvku s Gretou. Což – jak se nyní ukázalo – nemusí být tak zcela pravda, protože v rumunských médiích policie nic takového neřekla, pouze uvedla, že byl Tate již delší dobu vyšetřován, a s jeho zatčením se čekalo pouze na vhodnou příležitost, až bude doma.

To si pak policisté potvrdili nejen díky aktivitě na sociálních sítích (která by samozřejmě nevznikla nebýt hádky s Gretou), ale i dalšími nezveřejněnými způsoby. Jinými slovy Greta sice Tatea perfektně utřela, ale veškerý podíl na jeho zatčení určitě nemá, byť jí ho nyní mnozí přisuzují. Přesto, že rok 2022 bude končit zrovna tímhle soubojem, to jsme opravdu nečekali.

Sdílejte článek
Štítky policie Twitter Rumunsko Greta Thunberg zatčení věznice Influencer pizza Andrew Tate stěr Andrew Tate

Přečtěte si také