Virály

3. listopadu 2021 09:37

redakce Prima Lajk

Halloweenská párty Hry na oliheň se změnila v tragický masakr. Kolik lidí zemřelo?

Při střelbě na halloweenské tematické párty Hra na oliheň zemřelo osm lidí.

K tragickému incidentu došlo pátečního rána 29. října v bowlingové herně v panamské čtvrti Santa Ana. Podle místního tisku se do střelby zapojily dva konkurenční gangy, které se účastnily halloweenské tematické párty Hra na oliheň, přičemž měl začít střílet jeden ze členů zločinecké skupiny zvané Los Galacticos. Útočník, který vystřelil první, na místě zemřel a další čtyři lidé podlehli svým zraněním v nemocnici.

Policie na místě zatkla dvě osoby, včetně bratra jednoho ze zabitých při střelbě, u kterého byla nalezena střelná zbraň. Podle policie bylo celkem zastřeleno pět lidí, sedm zraněných a další tři těla se našla na nedalekém smetišti. Informace uvádí, že si měly gangy mezi sebou vyřizovat účty a konflikty, které trvají už mnoho let.

Po střelbě v nočním klubu v Panama City policejní ředitel John Dornheim uvedl, že několik zúčastněných osob má záznam v trestním rejstříku a střelná zranění z předchozích incidentů. Bohužel nebyl páteční masakr ojedinělým případem v Panamě. Úřady už řadu let bojují s nadměrnou kriminalitou spojenou s obchodem s drogami.


Přečtěte si také