Virály

15. prosince 2020 11:44

sarka.turcekova@gmail.com

Herečka se chlubí plastovým manželem a dítětem! Myslí si, že jí budou lidi závidět?

Německou herečku už asi nebavilo čekat na ženicha, tak si pořídila plastového manžela. A k tomu dětskou hračku miminka, aby to vypadalo, že mají i děti.

Těžko říct, jestli jí přeskočilo. Ovšem poté, co jsme už psali o ženě, která se provdala za svoji milovanou aktovku, už nás opravdu jenom tak něco nepřekvapí. Tahle německá herečka sice sexuální přitažlivost k objektům tak docela necítí, i když kdoví. Pořídila si totiž figurínu muže, o kterém prohlašuje, že je to její manžel. A k tomu si pořídila panenku miminka a všem vypráví, že spolu mají plastové dítě. 28letá herečka Chethrin Schulze se svojí plastovou rodinkou pochlubila na svých sociálních sítích před týdnem. Řekla k tomu jen to, že už se dlouho nudila v izolaci. Těžko říct, jestli to myslí vážně nebo si chce ze svých fanoušků jenom udělat srandu, prohlásila ale, že nechce, aby její dítě vyrostlo při objektivech fotoaparátů, proto „s ním“ prý žádné fotky a videa do budoucna dělat nebude.

Nepředpokládá se, že její příspěvky byly zaměřeny na někoho konkrétního, ale možná chtěla tímto způsobem obecně kritizovat influencery, kteří se nestydí vydělávat na svých dětech. Příspěvek Chethrin zveřejnila jen několik týdnů poté, co se kulturista Yuri Tolochko oženil se svou sexuální panenkou a zároveň dlouhodobou partnerkou Margo. Vztah s ní bere opravdu vážně a už v prosinci ji požádal o ruku, nicméně jejich neobvyklý obřad musel být pozastavený kvůli pandemii koronaviru. Před jejich velkým dnem Yuri řekl, že panenka musela na kosmetickou operaci poté, co nebyla spokojena se svým vzhledem. Když totiž panenku představil světu, tak došlo k velké kritice, takže z toho panenka začala mít komplexy. Proto se rozhodli zvolit plastickou chirurgii. Hodně se změnila a pro muže bylo prý těžké to přijmout, ale postupně si to na zvykl.


Přečtěte si také