Virály

8. července 2021 16:43

brejsova.t@gmail.com

Herečka z Harryho Pottera odhalila hrůznou zkušenost z natáčení. Kdo ji urazil?

Hvězda z Harryho Pottera Jessica Cave, jež hrála Levanduli Brownovou, odhalila, že s ní bylo během natáčení zacházeno jako s kusem hadru.

Herečka Jessica „Jessie“ Cave, která se proslavila zejména díky roli ztřeštěné Levandule Brownové ve filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, se podělila o hrůznou zkušenost z natáčení. Cave porazila při konkurzu více než sedm tisíc dívek, které se o tuto žádnou roli ucházely. Skutečnost, že byla velmi hezká a hubená dívka s jemnými rysy a dlouhými vlasy, jí nepochybně pomohla.

Kromě šestého dílu filmové ságy se mladá herečka objevila i v posledních dvou dílech Harry Potter a relikvie smrti, odkud si odnesla velmi špatné zkušenosti, které ji psychicky poznamenaly. „Poté, co jsem skončila natáčení šestého dílu (Harry Potter a Princ dvojí krve), jsem výrazně přibrala na váze. Prostě jsem byla ve vývinu a stalo se to. Najednou jsem neměla velikost 38, ale 42.“ vzpomínala nyní 34letá představitelka Levandule Brownové.

Filmový štáb si toho všimnul a reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Ve chvíli, kdy jsem začala natáčet poslední dva díly filmu, jsem vycítila, že je něco jinak. Kvůli mé váze se mnou začali jednat jako s kusem hadru nebo jako kdybych byla z jiné planety. Bylo to strašné,“ řekla Cave. „Věděla jsem, že se nevejdu do džínů stejné velikosti a opravdu to otřáslo mým sebevědomím,“ doplnila.


Přečtěte si také