Virály

20. května 2020 13:53

sarka.turcekova@gmail.com

HNUS: Muž chtěl podpálit čtyřleté dítě, aby z něj vyhnal démona. Jaký trest ho za tuhle hroznou věc čeká?

Naprosto zvrácený nápad měl 27letý muž ze Spojených států, když se snažil upálit teprve čtyřletého malého chlapce.

Co mu nebohý malý klučík udělal? Vůbec nic, muž však věřil, že je uvnitř v něm uvězněný démon. Incident se odehrál v americké Pensylvánii na okraji města Johnstown. 27letý McIntosh stál nad malým chlapcem, polil ho benzínem a pak mu se zapalovačem v ruce vyhrožoval, že ho podpálí. Policistům, které přivolali sousedi, pak ale jen řekl, že nad tím jen uvažoval.

McIntosh nepříčetně řval, že jestli se mu nepodaří z těla chlapce dostat ven démona, který je uvězněný uvnitř, tak že ho podpálí. Aby tak démona, který měl být uvnitř, vypálil pryč. Statečný soused se snažil malého chlapce zachránit, ten ale schytal od McIntoshe ránu cihlou do hlavy a několikrát ho taky udeřil do obličeje. Potom z místa ujel pryč. Policistům ale netrvalo dlouho, aby ho dohonili a zadrželi.

Momentálně čeká na svůj soud v policejní cele, byl obviněný několika trestných činů jako napadení nezletilého a ohrožení dítěte. Kauce byla stanovena cca na 1,9 miliony korun. Podle zahraničních médií měl být chlapec jeho vlastní syn.


Přečtěte si také