Virály

6. prosince 2022 15:33

redakce Prima Lajk

Hvězda Onlyfans tvrdí, že svým outfitem na MS ve fotbale riskovala popravu. Vážně jí za to hrozil trest smrti?

Anglická kráska pořádně provokovala místní…

Kolem fotbalového mistrovství světa v Kataru koluje řada nezodpovězených otázek. Muslimská země má oproti našim zvykům hodně rozdílných pravidel. Ty však musí fanoušci respektovat. Kromě toho, že se například nemohou napít alkoholu během zápasu, by měli dodržovat také patřičný dress code.

Cestovní agentury všem turistům doporučují dodržovat místní zvyky a zákony, a tudíž nechodit vyzývavě oblečen. To platí jak pro muže, tak i pro ženy, kteří by se na veřejnosti neměli objevovat s odhalenými rameny a koleny. Tato informace se ale zřejmě nedostala k některým dámám. Hvězda Only Fans, Astrid Wettová, se vydala do Kataru fandit Anglii a během zápasu se na stadionu objevila pouze v krátkých kraťasech a podprsence. Jakmile své sexy snímky sdílela na sociálních sítích, strhla se na ní vlna kritiky. „Chceš se nechat zatknout?“ dotazoval se například jeden sledující. „Obleč se a respektuj pravidla a kulturu cizí země,“ psal další.

Za nerespektování katarských zvyků a pravidel hrozí poměrně přísné tresty. Nejčastější může být deportace a vykázání ze země, vězení či tučná pokuta. V zemi se obecně praktikuje právo šaría, které podporuje tresty jako bičování, kamenování nebo trest smrti. V praxi však ty nejpřísnější tresty postihují hlavně místní obyvatele.


Přečtěte si také