Virály

19. října 2020 18:03

sarka.turcekova@gmail.com

Hvězda TikToku si stěžuje, že je diskriminovaná kvůli postavě! Vážně je až moc sexy?

Modelce se zdá nefér, že TikTok zasahuje proti jejím záběrům! Tvrdí, že je diskriminovaná kvůli svému tělu, protože je až moc sexy.

32letá Neyleen Ashely je na sociálních sítích jako doma. Na Instagramu nashromáždila na dva miliony sledujících. Sdílí tam nejrůznější fotografie, od vtipných až po hodně žhavé fotky. Má také velkou fanouškovskou základnu na TikToku, ale tvrdí, že platforma zakročila proti všem jejím videím. Všechna videa platforma smazala, a to navzdory tomu, že ostatní modelky přidávají úplně to samé. Ashley tvrdí, že je to pro ni psychicky hodně náročné, protože právě TikTok jí poskytoval psychologické záchranné lano po několik posledních měsíců.

Je zklamaná z toho, že její videa mizí. Během období pandemie se prý do TikToku zamilovala a začala tam vytvářet zábavná videa na Vine (dnes už zaniklá platforma pro videa). Takže jakmile Vine zaniknul, tak se rychle přesunula na Instagram. Později se pro ni však stal TikTok uvolněním. Vybíjela si tam svou komediální osobnost. Ale jen do doby, kdy si všimla, že ji kvůli jejímu tělu diskriminují.

Ashley, která vydělává za jeden příspěvek na sociálních sítích až 23 tisíc korun, tvrdí, že ostatní uživatelky můžou sdílet dost podobný obsah jako je ten její – jde třeba o fotky v bikinách nebo šortkách. Ale myslí si, že právě její postava by mohla zapříčinit cenzuru na platformě. I když prý nemá ve srovnání s ostatními dívkami větší výstřih, tak její obsah okamžitě smažou a odstraní její nové sledující. Pak dostane zprávu o tom, že se neřídí pokyny komunity. Není divu, že ji to štve. Ashley se sice zapsala do zdravotnické školy, nicméně momentálně se plně živí jako streamerka na Twitchi a TikTokerka.


Přečtěte si také