Virály

26. dubna 2020 18:07

sarka.turcekova@gmail.com

Indická mechanička dostala padáka poté, co šéf objevil její stránku pro fanoušky. Čím ho tolik pohoršila?

Kirsten je nejen výborná mechanička, ale i pěkná holka. Tak toho chtěla využít a založila si stránku pro fanoušky. To se jí ale vymstilo.

24letá Kirsten měla svojí kariéru na dobré cestě. Chybělo málo k tomu, aby se stala první ženskou šéfkou prodejny Fort Wayne Honda. Její tým si ji velmi cenil a dokonce byla dominovaná na cenu za svou práci. Jenže její kariéra hodně rychle skončila, když její šéf objevil její účet na platformě OnlyFans, kde sdílela svoje úspěchy s fanoušky. Všechno zřejmě zavinily nemístné komentáře jejích kolegů.

O svém vyhazovu se pak pochlubila na sociálních sítích – řekla, že je to opravdu škoda, že jí museli vyhodit jenom kvůli tomuhle. Není si jistá, jak se to rozšířilo, ale zřejmě kvůli tomu, že se o svojí stránce zmínila v jednom příspěvku na Instagramu a jeden kolega to musel vidět. Pak si muži stránku prohlíželi v hloučku v obchodě a ukazovali ji ostatním.

Když pak zjistila, že o její stránce kolegové vědí, tak je požádala, aby o tom nikomu neříkali, ale oni se jí jen vysmáli a řekli jí, že jí přece pomáhají vydělat peníze, tak si nemá na co stěžovat. Později dostala výpověď a i když jí šéf přímo neřekl, že to bylo kvůli jejímu účtu, na nahrávkách generální ředitel Watkins kritizoval chování na její fanpage. Kirsten si takhle ale jenom chtěla přivydělat na hypotéku a slibovala si, že vyplatí studentské půjčky… Tenhle nápad se jí ale opravdu nevyplatil...


Přečtěte si také