Virály

4. října 2022 10:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Influencerka chtěla hollywoodský úsměv. Po zákroku odešla se zničenými zuby

Ženě místo krásného úsměvu zůstaly oči pro pláč.

Belfastská maminka Amanda Turner se těšila na nový zářivý úsměv à la Hollywood. Odcestovala tedy do Instanbulu, který má být vyhlášený levnou a vcelku kvalitní zubařskou péčí. Za celý nový úsměv tak zaplatila pouze 3 tisíce liber, což je v přepočtu necelých 85 tisíc korun. Jak se ale říká, na některých věcech by se šetřit nemělo a zuby jsou rozhodně jednou z těchto věcí.

Místo nádherného nového chrupu, na který se tak těšila, ale měla oteklý, necitlivý obličej a nadobro zničené zuby. Na celkovou opravu zpackané práce tak musela později zaplatit 14 tisíc liber (necelých 400 tisíc korun) a její zuby už nikdy nebudou vypadat jako dřív. „Byla to bolest, jakou jsem nikdy nezažila,“ svěřila se lidem na sociální síti.

„Žádný z jejích zubů už nebude její, protože vše, co jí v Turecku provedli, už je nevratné,“ svěřila se doktorka Rhona Eskander, která pomáhá 34leté ženě znovu získat její úsměv zpět, webu LADbible. Zubařka rovněž přiznala, že má Turner zlomené zuby, četné infekce a nevratné poškození úst. No jo, do zubů a tetování se holt vyplatí pořádně zainvestovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také