Virály

4. října 2022 09:48

redakce Prima Lajk

Žena si na dovolené koupila levnou elektronickou cigaretu. Po jejím vykouření si myslela, že zemře!

Influencerka se bála o své zdraví poté, co vykouřila levnou elektronickou cigaretu.

To, že jsou elektronické cigarety nebezpečné samy o sobě, asi netřeba zmiňovat. Uživatelé e-cigaret mají významně vyšší riziko srdečních onemocnění a zvyšuje se u nich i výskyt depresí. Ani tato fakta však nestačí k tomu, aby člověka odradila od koupi a vapování. E-cigarety jsou zkrátka trendy a kouří je nejen dospělí, ale i děti, za což můžou chutné sladké příchutě.

Co však může člověka nadobro od vapování odradit, je nepříjemná zkušenost, jakou zažila i influencerka Annie Knight na dovolené na Bali. Na místní pláži si totiž koupila levnou elektronickou cigaretu v domnění, že se nemůže nic stát. Během večera si tak průběžně pokuřovala a užívala si příjemnou společnost se svými kamarádkami. V několika příštích hodinách si ale uvědomila, že něco není v pořádku.

„Posadila jsem se ke stolu a najednou jsem nemohla dýchat. Moje plíce byly v jednom ohni,“ popisovala Annie s tím, že si opravdu myslela, že zemře. Její kamarádky začaly okamžitě googlit, co by to mohlo způsobit. Nakonec jim došlo, že to je z levné cigarety zakoupené na pláži od neznámého prodejce. „Celou noc jsem jenom ležela v posteli s otevřenýma očima, protože jsem se bála usnout. Myslela jsem, že umřu,“ vzpomínala mladá žena na nejděsivější noc ve svém životě. „Už to nikdy neudělám. Už nikdy nebudu vapovat,“ zapřísahala se Annie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také