Virály

27. října 2020 18:40

sarka.turcekova@gmail.com

Influencerka zdržela letadlo, protože se šla najíst! Proč je teď na aerolinii naštvaná?

Asi nikomu by se nelíbilo dlouho čekat na letišti, než jeho letadlo konečně odletí. Tahle influencerka se tedy rozhodla, že si zajde oběd. Zdržela tím ale celé letadlo.

Když se vlivná influencerka z Austrálie, která si nepřála být jmenována, rozhodla odcestovat letadlem z Byron Bay do Sydney, tak se její let z technických důvodů opozdil. Letecká společnost Jetstar požádala všechny cestující, aby zůstali uvnitř letiště pro případ, že by se let mohl uskutečnit dříve, takže by cestující mohli být zavoláni na palubu. Původně mělo letadlo odletět v 17 hodin, nový čas zpožděného odletu byl však stanoven na 19:30. Aby si zkrátila čekání, rozhodla se 27letá žena spolu s kamarádkou zajít na jídlo poblíž letiště.

Když se však vrátily zpátky, tak na ně už všichni čekali a ostatní pasažéři je ironicky povzbuzovali k tomu, jestli by si mohli laskavě nastoupit. Let se kvůli nim zpozdil asi o třicet minut, i přesto ještě po nich přišel pozdě jeden další pasažér. Cestující měli i směrem k němu poznámky, palubní průvodčí však cestující požádal, aby zůstali tiše. Ve svém prohlášení společnost Jetstar žádala cestující, aby neopouštěli letiště, pokud by letadlo mohlo odletět před revidovaným časem. Společnost také uvedla, že zákazníkům pravidelně nabízí aktualizace po celý den.

Přesto se však influencerka na leteckou společnost zlobí, že nezasáhla, když ostatní cestující útočili na ni a její kamarádku a obtěžovali je. Má prý strach, jaký dopad to bude mít na její děti, které byly přítomné incidentu. Když si pak šla na Jetstar stěžovat, zaměstnanci se podle ní ještě chtěli ujistit, že si nenatočila jejich společný rozhovor, kvůli čemuž jí chtěli projet telefon. Mluvčí Jetstar se vyjádřil ke zpožděnému letu takto: „Omlouváme se zákazníkům za zpoždění služby a děkujeme jim za trpělivost, protože náš tým pracoval na co nejrychlejším odletu. Během této doby jsme průběžně informovali zákazníky a žádali je, aby neopouštěli letiště, pokud by se let mohl uskutečnit dříve než před revidovanou dobou."


Přečtěte si také