návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Internet šílí z matky, která nutí pít své dítě litry kafe! Přijde vám to snad normální?

Tohle je trošku přes čáru. Matka nutí svoje rok staré mimino vypít na 1,5 litru kafe za den.
Vydáno: 22.09.2019
Dítě pije kafe
Autor: kompas.com Dítě pije kafe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak dojde k tomu, že matka místo svého mateřského mléka nebo místo kupovaného mléka pro kojence začne dávat dítěti kafe?! Tohle by snad nenapadlo ani nejhloupější matku na světě, no, jak vidíte, bohužel je to tak. Její vysvětlení je takové, že si její rodina nemůže dovolit kupovat mléko. Matka pochází z Indonésie a malá Hadijah (1 rok) se díky její nezodpovědnosti už stala závislá na kofeinu.

Matka dodala, že malá holčička nemůže spát, pokud nedostane svojí dávku kofeinu, což je 1,5 litru za den. Takové množství musí malé dítě vypít kvůli závislosti. Dítě dostává kávu od svých šesti měsíců, což je doba, kdy si prý rodina už dále nemohla dovolit pořizovat mléko. Tak jí začali dávat „kopi tubruk“, což je levná indonéská káva. Rodiče dítěte vydělávají v přepočtu 26 korun denně, takže mléko je pro ně často nedosažitelný luxus.

I přesto je dost hloupé snažit se ho nahradit kávou… Naštěstí holčička roste tak jako normální dítě, ale je asi jasné, že z dlouhodobého hlediska bude mít zdravotní problémy.

Článek je zařazen v: dítě závislé na kofeinu , mimino které pije kafe , matka dává dítěti kávu