Virály

18. května 2020 17:16

redakce Prima Lajk

Jaká jste postava z Harryho Pottera podle horoskopu? Panny jsou jako Hermiona, Raci připomínají…

Říkali jste si někdy, jaké postavě z oblíbené fantasy ságy jste nejvíce podobní? To vám samozřejmě prozradí vaše znamení zvěrokruhu!

Co si budeme povídat, určitě je mezi vámi spousta fanoušků kouzelnické série o Harrym Potterovi, kteří několikrát viděli všechny filmy a samozřejmě i četli všechny knihy. A právě tito skalní fanoušci se určitě někdy zamysleli nad tím, jaké z oblíbených postav se nejvíce podobají. A možná jste si to párkrát řekli i vy. A jako se vším ostatním, i s touto otázkou vám nejlépe poradí horoskop a vaše znamení zvěrokruhu. Všechny oblíbené postavy z knih totiž mají své oficiální datum narození. A znamení, v němž se narodily, samozřejmě dokonale koresponduje s jejich povahou. I u vás to pak bude dokonale sedět.

Beran – Typickými Berany jsou dvojčata Fred a George Weasleyovi. Toto znamení je sebevědomé, ambiciózní a ví přesně, co chce. Zároveň je rádo středem pozornosti, umí si ze sebe udělat legraci a nikdy o sobě nepochybuje. Jenže je také vášnivé a impulsivní, což se ne vždy může vyplatit.

Býk – Stejně jako Horácio Křiklan, i Býk se rád obklopuje úspěšnými a populárními lidmi. Úspěch je totiž pro ně vším, rádi se ale pro něj i pořádně nadřou. Po velké práci si však dokážou dopřát náležitou odměnu ve formě párty či luxusní večeře.

Blíženci – Jsou to chameleoni a znamení mnoha tváří, které umí přizpůsobit situaci a společnosti, v níž se nacházejí. Jenže často se kvůli tomu dostanou do vnitřního boje mezi svým rozumem a tím, co jim říká srdce. Občas se pak dostanou do rozporu s vlastním svědomím. Stejně jako Draco Malfoy.

Rak – Toto znamení je domácí typ, jež rádo tráví čas se svou rodinou či přáteli. Dokáže se pak pro ně rozdat a udělat pro ně cokoliv. Rád vám dá najevo svou náklonnost a lásku. Koho vám to připomíná? Ano, Rakem je oblíbený skřítek Dobby!

Lev – Se Lvy se ztotožňují hned tři oblíbené postavy, a to samotný Harry Potter, jeho láska Ginny a Neville Longbottom. Jsou loajální, odvážní a za všech okolností chrání své blízké. V případě Harryho pak platí, že na sebe Lvi poutají hodně pozornosti. Často však toto znamení dokáže být také arogantní či pyšné. Což na nikoho z této trojice však naštěstí nesedí.

Panna – Typickou Pannou je samozřejmě šprtka Hermiona. Panny jsou puntičkářky, které uvažují logicky a musí mít vše naprosto perfektní a na jedničku. Mají na sebe i na všechny ostatní velmi vysoké nároky. Když Panny samy sebe zklamou či v něčem neuspějí, mají sklony k úzkosti, nebo dokonce stresu.

Váhy – Bývají nerozhodné a spíše introvertní. Někdy nevědí, jak dát najevo svůj názor a city. Váhy jsou ovšem také férové, vždy rády pomohou a myslí na druhé. Snaží se vyhnout konfrontaci a vyřešit problém mírnější cestou. Postavou narozenou v tomto znamení je profesorka McGonagallová.

Štír – Má často mezi lidmi špatnou reputaci, podobně jako ji měl v knihách Sirius Black. Štíři jsou náladoví, tajemní a často svým způsobem nebezpeční. Nebojí se být totiž vášniví a jít do všeho po hlavě. Jenže dokážou také klamat tělem. Ve skutečnosti se totiž velmi starají o druhé, jsou dobrosrdeční a dokážou být skvělými vůdci.

Střelec – Jsou inteligentní, ale také se jedná o rozené dobrodruhy, kteří se nebojí zkoušet nové věci. Rádi objevují doposud neprozkoumané zážitky a učí se nové vědomosti. Zároveň jsou ovšem dobrosrdeční a myslí to se všemi dobře. Přesně jako dobrák Hagrid.

Kozoroh – V tomto znamení se narodily dvě z nejtajemnějších potterovských postav lord Voldemort a profesor Snape. Jsou ambiciózní a dokážou si jít za svým cílem za všech okolností. Kozoroh je známý svou tvrdohlavostí, ale také náladovostí a věčným pesimismem. Jejich nejhorší vlastností ovšem bezpochyby zůstává, že pro své zájmy jsou schopni obětovat opravdu cokoliv. A kohokoliv.

Vodnář – Věční snílci, kteří rozhodně nechtějí žít podle společenských norem a je jim jedno, že trochu vyčnívají. Naopak, na svou jedinečnost jsou často po právu pyšní. Občas jim ale, stejně jako Lence Láskorádové, dělá problémy se pořádně soustředit.

Ryby – Tady budou nadšeni fanoušci Rona Weasleyho. Ryby jsou velmi citlivé znamení, které se řídí srdcem. Někdy bohužel ale moc nepřemýšlejí. Někdy se tak chovají přehnaně emotivně a zapomenou na to, že by se v určité chvíli měly zachovat trochu jinak. Jsou společenské, zábavné a štědré.


Přečtěte si také