Virály

6. května 2020 22:03

redakce Prima Lajk

Jaký jste Avenger podle znamení zvěrokruhu? Střelci jsou jako Hulk, Býci připomínají…

Kterému hrdinovi ze slavných komiksových filmů se nejvíce podobáte? To vám samozřejmě prozradí váš horoskop!

Komiksové filmy od Marvelu a týmovky Avengers patří mezi nejoblíbenější filmy současnosti. Loňské Avengers: Endgame se pak stalo dokonce nejvýdělečnějším filmem všech dob. Postavy v čele s Iron Manem, Kapitánem Amerikou či Thorem pak mají samozřejmě miliony fanoušků po celém světě a mnoho geeků by chtělo být jako oni. Jakému z hrdinů máte ovšem nejblíže? To vám samozřejmě prozradí znamení zvěrokruhu. U většiny z postav se totiž díky komiksům ví jejich datum narození, což samozřejmě sedí s jejich vlastnostmi. A u výjimek, u nichž je datum narození neznámé, vám právě dost napoví jejich charakter. Tak co, jak jste dopadli vy?

Beran – S tímto znamením má nejvíce společného Thor. U božího hrdiny z Asgardu se sice datum narození neví, jeho vlastnosti však trefně ukazují na Berana. Je totiž jasný vůdce a neohrožený hrdina, který jde do všeho po hlavě. Nebývá zrovna mozkem operací, často nejdříve jedná a až pak přemýšlí. Je ale čestný a pro své blízké udělá cokoliv. Prostě typický Beran.

Býk – Zde budou potěšeni fanoušci Captain Marvel. Stejně jako slavná superhrdinka i Býci jsou nebojácní a nebojí se žádné nové překážky či výzvy. Býk je odhodlaný, nebojácný a vášnivý, přesně jako postava v podání oscarové herečky Brie Larson. Často ovšem jednají zbrkle, a to se jim nevyplácí.

Blíženci – Ti si mohou pískat ze všech nejvíc. Jsou totiž jako Iron Man! Blíženci jsou společenští, nikdy nepohrdnou žádnou párty. Ale zejména jsou ukecaní extroverti, kteří nezapřou svou vysokou inteligenci. Máte hodně přátel a rádi využijete informace, které víte o ostatních. Toto znamení pak má často dvě tváře a je složité se v nich vyznat.

Rak Kapitán Amerika je dokonalý prototyp Raka. Je totiž loajální, velmi se stará o druhé a pro své blízké by udělal opravdu cokoliv. Jedná se často o introverta, který se snaží skrývat své opravdové pocity, některými z nich se dá i dobře manipulovat. Je to rozený lídr, jehož dokážou následovat davy, a svým charismatem si získá hromadu lidí. Má silnou vůli a je tvrdohlavý, co se týče ochrany ostatních lidí.

Lev – Lvicí je méně známá Lady Sif. Hrdinná parťačka Thora z jeho prvních dvou dílů sice nemá ve filmech tolik prostoru, je ale typickým Lvem. Je odvážná, vášnivá a nebojácná a nebojí se dát najevo své city. Dokáže být oddaná a tvrdohlavě si jít za svým cílem.

Panna – Typický Spider-Man. Dokáže si naplno užívat života a zároveň rád pomáhá kamarádům. Povinnost a slib ostatním je pro Panny vším a dokážou pro ně obětovat cokoliv. Zároveň ale umějí být velice zapálené a často až téměř závislé na určitých věcech či lidech. Některé z nich jsou ovšem tak naivní a nevinné, až je to roztomilé.

Váhy – Pro toto znamení je ideálním hrdinným příkladem nejlepší kamarád Iron Mana a jeho věčný parťák War Machine. Váhy totiž nejsou žádní sólisté, nejraději pracují v týmu a soustředí se na to, jak být kolektivu co nejprospěšnější. Toto znamení je věrné a má rádo týmové spolupráce. Zároveň jsou féroví a snaží se být co nejvíce objektivní.

Štír – Klasickým Štírem je Black Widow. Na legraci vás moc neužije, jste spíše vážný typ, který nerad ztrácí čas zbytečnostmi. Štíři navíc dokážou z lidí skvěle dostat tajemství a pak toho využít ve svůj prospěch. Zároveň se jedná o jedno z nejkrutějších znamení, jež se nezalekne ničeho a umí být také skvělým vůdcem či se obětovat pro ostatní.

Střelec – Na něj naprosto sedí zuřivý Hulk. Rozhodně to ale neberte jako úrážku. Střelci jsou totiž spíše jako jeho „lidská verze“, tedy vědec Bruce Banner. Jsou inteligentní, rádi se dovídají nové informace a zkoušejí nové věci. Dokážou se pak pro objevování nových vědomostí a rozšiřování svých možností snadno nadchnout. Jen jsou zkrátka někdy jako Hulk malinko vznětliví a snadno jim rupnou nervy.

Kozoroh – Typickým představitelem tohoto znamení je Hawkeye. Kozorohové totiž umí tvrdě dřít, jsou odhodlaní a ambiciózní. Což známý lučištník bez zvláštních schopností v týmu plném superhrdinů tak trochu být musí. Zároveň dokážou být praktičtí, pragmatičtí, ale často také dost tvrdohlaví.

Vodnář – Neohrožená Scarlet Witch je klasickým Vodnářem. Je nezávislá, často přichází s originálními nápady a dokáže opravdu hluboce milovat. Vodnář je však také dost temperamentní. Ve složitých životních situacích se pak uzavírá před ostatními a svou bolest si bohužel nechává pro sebe.

Ryby – Na ně nejvíce sedí kamarád Kapiátna Ameriky Bucky alias Winter Soldier. Ryby se snadno nechávají unést svou fantazií. A realita často není podle jejich představ. Dokážou být ovšem loajálními kamarády, kteří upřednostňují štěstí druhých před tím svým. I když to navenek nedávají někdy moc znát, jsou Ryby velice citlivé.


Přečtěte si také