Jaký jste Avenger podle horoskopu?
Autor: Marvel Studios Jaký jste Avenger podle horoskopu?

Jaký jste Avenger podle znamení zvěrokruhu? Střelci jsou jako Hulk, Býci připomínají…

MilanR. Publikováno: 06.05.2020
Kterému hrdinovi ze slavných komiksových filmů se nejvíce podobáte? To vám samozřejmě prozradí váš horoskop!

reklama

Komiksové filmy od Marvelu a týmovky Avengers patří mezi nejoblíbenější filmy současnosti. Loňské Avengers: Endgame se pak stalo dokonce nejvýdělečnějším filmem všech dob. Postavy v čele s Iron Manem, Kapitánem Amerikou či Thorem pak mají samozřejmě miliony fanoušků po celém světě a mnoho geeků by chtělo být jako oni. Jakému z hrdinů máte ovšem nejblíže? To vám samozřejmě prozradí znamení zvěrokruhu. U většiny z postav se totiž díky komiksům ví jejich datum narození, což samozřejmě sedí s jejich vlastnostmi. A u výjimek, u nichž je datum narození neznámé, vám právě dost napoví jejich charakter. Tak co, jak jste dopadli vy?

Beran – S tímto znamením má nejvíce společného Thor. U božího hrdiny z Asgardu se sice datum narození neví, jeho vlastnosti však trefně ukazují na Berana. Je totiž jasný vůdce a neohrožený hrdina, který jde do všeho po hlavě. Nebývá zrovna mozkem operací, často nejdříve jedná a až pak přemýšlí. Je ale čestný a pro své blízké udělá cokoliv. Prostě typický Beran.

Býk – Zde budou potěšeni fanoušci Captain Marvel. Stejně jako slavná superhrdinka i Býci jsou nebojácní a nebojí se žádné nové překážky či výzvy. Býk je odhodlaný, nebojácný a vášnivý, přesně jako postava v podání oscarové herečky Brie Larson. Často ovšem jednají zbrkle, a to se jim nevyplácí.

Captain Marvel
Autor: Marvel Studios Captain Marvel

Blíženci – Ti si mohou pískat ze všech nejvíc. Jsou totiž jako Iron Man!  Blíženci jsou společenští, nikdy nepohrdnou žádnou párty. Ale zejména jsou ukecaní extroverti, kteří nezapřou svou vysokou inteligenci. Máte hodně přátel a rádi využijete informace, které víte o ostatních. Toto znamení pak má často dvě tváře a je složité se v nich vyznat.

Rak Kapitán Amerika je dokonalý prototyp Raka. Je totiž loajální, velmi se stará o druhé a pro své blízké by udělal opravdu cokoliv. Jedná se často o introverta, který se snaží skrývat své opravdové pocity, některými z nich se dá i dobře manipulovat. Je to rozený lídr, jehož dokážou následovat davy, a svým charismatem si získá hromadu lidí. Má silnou vůli a je tvrdohlavý, co se týče ochrany ostatních lidí.

Lev – Lvicí je méně známá Lady Sif. Hrdinná parťačka Thora z jeho prvních dvou dílů sice nemá ve filmech tolik prostoru, je ale typickým Lvem. Je odvážná, vášnivá a nebojácná a nebojí se dát najevo své city. Dokáže být oddaná a tvrdohlavě si jít za svým cílem.

Lady Sif
Autor: Marvel Studios Lady Sif

Panna – Typický Spider-Man. Dokáže si naplno užívat života a zároveň rád pomáhá kamarádům. Povinnost a slib ostatním je pro Panny vším a dokážou pro ně obětovat cokoliv. Zároveň ale umějí být velice zapálené a často až téměř závislé na určitých věcech či lidech. Některé z nich jsou ovšem tak naivní a nevinné, až je to roztomilé.

Váhy – Pro toto znamení je ideálním hrdinným příkladem nejlepší kamarád Iron Mana a jeho věčný parťák War Machine. Váhy totiž nejsou žádní sólisté, nejraději pracují v týmu a soustředí se na to, jak být kolektivu co nejprospěšnější. Toto znamení je věrné a má rádo týmové spolupráce. Zároveň jsou féroví a snaží se být co nejvíce objektivní.

Iron Man a War Machine
Autor: Marvel Studios Iron Man a War Machine

Štír – Klasickým Štírem je Black Widow. Na legraci vás moc neužije, jste spíše vážný typ, který nerad ztrácí čas zbytečnostmi. Štíři navíc dokážou z lidí skvěle dostat tajemství a pak toho využít ve svůj prospěch. Zároveň se jedná o jedno z nejkrutějších znamení, jež se nezalekne ničeho a umí být také skvělým vůdcem či se obětovat pro ostatní.

Střelec – Na něj naprosto sedí zuřivý Hulk. Rozhodně to ale neberte jako úrážku. Střelci jsou totiž spíše jako jeho „lidská verze“, tedy vědec Bruce Banner. Jsou inteligentní, rádi se dovídají nové informace a zkoušejí nové věci. Dokážou se pak pro objevování nových vědomostí a rozšiřování svých možností snadno nadchnout. Jen jsou zkrátka někdy jako Hulk malinko vznětliví a snadno jim rupnou nervy.

Kozoroh – Typickým představitelem tohoto znamení je Hawkeye. Kozorohové totiž umí tvrdě dřít, jsou odhodlaní a ambiciózní. Což známý lučištník bez zvláštních schopností v týmu plném superhrdinů tak trochu být musí. Zároveň dokážou být praktičtí, pragmatičtí, ale často také dost tvrdohlaví.

Hawkeye
Autor: Marvel Studios Hawkeye

Vodnář – Neohrožená Scarlet Witch je klasickým Vodnářem. Je nezávislá, často přichází s originálními nápady a dokáže opravdu hluboce milovat. Vodnář je však také dost temperamentní. Ve složitých životních situacích se pak uzavírá před ostatními a svou bolest si bohužel nechává pro sebe.

Ryby – Na ně nejvíce sedí kamarád Kapiátna Ameriky Bucky alias Winter Soldier. Ryby se snadno nechávají unést svou fantazií. A realita často není podle jejich představ. Dokážou být ovšem loajálními kamarády, kteří upřednostňují štěstí druhých před tím svým. I když to navenek nedávají někdy moc znát, jsou Ryby velice citlivé.

Winter Soldier
Autor: Marvel Studios Winter Soldier
Kdo by přežil apokalypsu podle horoskopu?

Tohle by se s vámi stalo při zombie apokalypse podle znamení zvěrokruhu! Lvi by byli za hrdinu, Ryby by ale…

Blíženec

GALERIE: Sexy spodní prádlo podle znamení zvěrokruhu! V čem nejvíc vyniknou Panny nebo Štíři?

reklama