Virály

16. března 2020 15:58

redakce Prima Lajk

Tohle by se s vámi stalo při zombie apokalypse podle znamení zvěrokruhu! Lvi by byli za hrdinu, Ryby by ale…

Přežili byste ve světě jak z Živých mrtvých, nebo byste byli pro zombíky snadnou potravou? To vám jasně napoví váš horoskop!

Patříte mezi fanoušky postapokalyptický zombie filmů či seriálů typu Živý mrtvý, Úsvit mrtvých nebo Zombieland? Tak to už jste určitě někdy z recese přemýšleli nad tím, jak byste ve zdecimovaném světě přežívali a jakou roli byste zde měli. Byli byste hrdinou a vůdcem, který seká nemrtvé hlava nehlava? Nebo byste se strachy rozplakali a oni si vás dali brzo k obědu? Tak nyní už možná budete znát odpověď.

Tak jako se vším, i s touto otázkou vám pomůže váš horoskop. Každé znamení má totiž své jasné vlastnosti. A z těch už se dá celkem snadno vyčíst, jakou roli byste v podobných post-apokalyptických filmech měli. A za nás musíme říct, že to opravdu sedí! Ještě štěstí, že do podobné apokalypsy máme pořád daleko.

Beran – Berani jsou od přírody dobrodružného povahy, které se ničeho nezaleknou a dokážou se skvěle řídit instinktem. Při apokalypse by proto ze sebe dokázali dostat to nejlepší a lidé by je často následovali. Mohli by se tak klidně stát vůdci větší skupinky přeživších. Jejich nebojácnost by ovšem při špatném uvážení mohla zapříčinit, že brzy zemřou v první linii.

Býk – Toto znamení je chytré a zároveň tvrdé. Ve skupině by Býk nepatřil mezi velitele, ale potřebné pomocníky. Ví totiž, co vše je potřeba udělat pro přežití a byl by schopen velkých obětí. V tomto drsném světě by si tak dokázal nejen poradit, ale hlavně přežít. Zároveň je ovšem místy až příliš pohodlný, takže by si pořád stěžoval na špatný spánek a lovení by nechal na svých kamarádech.

Blíženci – Jsou až příliš citliví. Nedokázali by se smířit s faktem, že se jejich blízcí změnili v nemrtvé a snažili by se je marně zachránit. A většina z nich by kvůli tomu velmi rychle zemřela.

Rak – S proměnou světa by se srovnávali velice těžce a jejich přežití by záleželo na tom, kdo by stál po jejich boku. Pokud by vedle sebe měli silného a milovaného partnera, dokázali by pro něj udělat cokoliv a nejspíše by přežili. Jsou totiž ve skrytu duše silní a dobrodružní. Jen potřebují vedle sebe toho správného partnera, jenž tuto jejich stránku dokáže otevřít. V opačném případě by ovšem měli v zemi plné zombíků velké problémy a nejspíš by se stali rychle jejich tragickou obětí

Lev – Jsou silní, odvážní a rádi to dávají najevo. Ve světě zombíků by tak dělali vše pro to, aby byli za hrdiny. A díky jejich silným vlastnostem by se jimi velmi rychle stali. Pro své blízké by udělali cokoliv. Časem by se z nich stal pravděpodobně neohrožený lídr skupiny, který by ji dovedl až k přežití.

Panna – Panny jsou opatrné, chytré a praktické. Stejně jako hlavní hrdina zombie komedie Zombieland by si proto vytvořily seznam pravidel, který by poctivě dodržovaly. A právě jejich poctivost a věčná kontrola by je nejspíš dovedla k přežití.

Váhy – Jednou z jejich hlavních vlastností je, že si dokážou snadno získat kamarády a mají jich opravdu hodně. Což se v době apokalypsy k přežití velice hodí. Když budou potřebovat jídlo, nebo se prostě odněkud prostřílet, vždy si najdou toho správného parťáka. Nebudou patřit mezi hrdiny, ale v těžké době si svým vychytralým způsobem vždy poradí.

Štír – Jestli některé znamení apokalypsu přežije, tak rozhodně Štír. Vášnivé, neohrožené znamení bylo pro tuto dobu snad stvořené. Budou bez slitování sekat zombíky hlava nehlava a budou jako pravý válečník velet té nejsilnější skupině přeživších široko daleko. Znamení, které chcete mít vždy na své straně.

Střelec – Jedno ze znamení, které by bohužel mezi přeživší nepatřilo. Střelci by sice nějaký čas dokázali vydržet, kvůli své spontánnosti by měli brzy nějak blbý nápad, který by je stál život.

Kozoroh – Jsou nemilosrdní, kreativní a zároveň mají vlastnost stmelovat kolektiv. Kozoroh by proto dokázal dát dohromady všestrannou skupinu bojovníků, která by nemrtvé i nepřátele dokázala vždy pobít.

Vodnář – Jsou zvídaví, chytří a chtějí znát odpověď na všechny otázky. Vodnář by proto byl ve skupině onou chytrou hlavou, která by chtěla přijít na důvod celé apokalypsy a zároveň zjistit, jak zbytek světa zachránit. Chytl by mrtvého zombíka a snažil by se získat protilátku. A ve snažení Vodnáře jen tak něco nezastaví.

Ryby – Znamení, které je až příliš hodné, citlivé a nedokázalo by v drsném světě obstát. Ryby by tak bohužel patřily mezi jasné, a možná dokonce první oběti apokalypsy.


Přečtěte si také