ODHALENO: Tohle zažijete v sexu v roce 2020 podle znamení zvěrokruhu! Berani budou masturbovat, Lvy čeká…

Chcete vědět, jak bude vypadat váš sexuální život v novém roce? Budete experimentovat, střídat partnery, nebo budete rádi za pár postelových hrátek? Na to vám odpoví náš sexuální horoskop!

Máme tu nový rok, který snad každému z nás přinese velké množství sexuálních zážitků. Chtěli byste vědět, jak bude váš sexuální život letos vůbec vypadat? Budete spíše na suchu, nebo bude naopak na svém sexuálním vrcholu? Na to vám jako vždy odpoví vaše znamení horoskopu. Astrologie a polohy planet totiž umí odhadnout opravdu cokoliv! A uvidíte, že to určitě bude sedět!

Beran – Začátek roku nebude pro Berany příliš pozitivní. V lednu budou spíše na suchu a začne se jim dařit až v únoru. Nejlepší sexuální období pak zažijí během března a dubna. Kromě sexu si pak budou Berani dopřávat ve velké míře masturbaci. A to zatraceně kvalitní!

Býk – Předehra je klíčem ke kvalitnímu sexu. Přesně tímto mottem se budou v roce 2020 řídit Býci, kteří jsou na dlouhé a kvalitní sexuální předehry přeborníci. Jejich výdrž a velká píle při předehře se jim pak ve velkém vrátí. Partneři jim to totiž při sexu rádi oplatí.

Blíženci – Toto znamení si rádo užívá sexu a to jak toho nezávazného, tak i intimních hrátek v dlouhodobém vztahu. Letos si ale užijí spíše toho nezávazného. V jejich okolí totiž dojde k rozpadu několika párů. A Blíženci toho dokáží využít ve svůj prospěch. Začnou si totiž s klukem/holkou z nepodařeného vztahu, jež si bude chtít co nejvíc a nezávazně užívat.

Rak – Raci jsou citliví, a letos to poznají ne zrovna z dobré stránky. Tedy alespoň ti, co mají dlouhodobý vztah. S partnerem vám totiž začne malinko skřípat. A to nejen v životě, ale také v posteli. Sex začne být spíše nudný a rutinní a na divoké sexuální zážitky můžete letos bohužel zapomenout.

Lev – Lvi budou letos velmi vášniví a sexuálně aktivní. Zejména jaro a léto jim bude po stránce žhavých sexuálních zážitků i nečekaných nových zkušeností velmi přát.

Panna – Toto znamení rádo kontroluje sexuální život svého partnera. Vše bude muset být po jejich a budou chtít mít vše absolutně pod kontrolou. Jenže všeho je příliš a ne každý protějšek Panny bude na tento přístup reagovat pozitivně.

Váhy – Ty budou zpočátku roku zažívat v sexu hodně velké sucho a nudu. V druhé polovině roku se ovšem situace rapidně změní a budou prožívat hotové sexuální žně. Jen si na ně holt budou muset chvíli počkat. Trpělivost se jim ovšem zatraceně vyplatí.

Štír – Štíři by tento rok měli zkusit hlavně nezávazný sex bez citů a lásky. Toto znamení to sice bez citů příliš neumí, tento rok se jim ovšem tato změna strategie prostě vyplatí. Vystřídají několik partnerů a jejich sexuální život bude na vrcholu.

Střelec – Budou dobrodružní a rádi zkoušet nové věci. A budou rádi experimentovat jak v polohách či drsnějších praktikách, tak třeba se sexuálními hračkami. Ale pozor, ne každý partner tyto experimenty ocení a občas silně narazíte!

Kozoroh – Sex se starou známou či dokonce bývalkou? Pro Kozorohy, samozřejmě zejména muže, tento rok rozhodně žádný problém! Na rozdíl od mnohých jiných znamení mají ve hvězdách už počátku roku velké sexuální zážitky. A ty budou trvat až do Silvestra!

Vodnář – Na romantiku si příliš nepotrpí a preferuje sex bez lásky. Pokud si ale chtějí Vodnáři tento rok opravdu užít, stálý partner jim zajistí mnohem kvalitnější sexuální zážitky.

Ryby – Pro orgasmus svého protějšku udělají prakticky cokoliv. Ryby totiž rozhodně nejsou sobecké, naslouchají požadavkům či přáním svého partnera. Někdy ale zapomínají sami na sebe. Ryby, nestyďte se svým protějškům také říct, co máte rády!


Přečtěte si také