Virály

1. října 2019 16:28

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tímhle jsou lidé nejvíce otravní podle znamení zvěrokruhu! Blíženci jsou ukecaní, Panny zase…

Víte, čím nejvíc štvete své okolí? Horoskop vám v tom poradí.

Co si budeme nalhávat, každý z nás má nějakou tu negativní vlastnost, kterou na nás ostatní nemají rádi či nás kvůli ní dokonce nesnášejí. Jen si to mnohdy neumíme přiznat nebo to rovnou nevidíme. V tom vám ovšem může pomoci samozřejmě horoskop. Ze znamení zvěrokruhu se totiž dají snadno vyčíst charakterové vlastnosti člověka, tedy i ty negativní. Vy tedy máte nyní ideální příležitost dozvědět se o sobě to nejhorší. A konečně se můžete snažit to třeba i změnit.

Beran – Myslíte si, že jste předurčen k tomu být nejlepší či dosáhnout velkých věcí. Jenže právě tím můžete své okolí strašně štvát. Jste neskutečně soutěživí, přemotivovaní a musí být za každou cenu po vašem. Svým až příliš velkým sebevědomím pak můžete ostatní snadno otrávit a naopak snížit to jejich. Při týmové spolupráci s vámi nikdo nechce dělat, protože prostě neuznáváte názory ostatních a vaše cesta musí být vždy ta nejlepší.

Býk – Býci jsou nejtvrdohlavější znamení ze všech, což mluví samo za sebe. O světě či různých věcech máte už předem stanovený názor a od něho odmítáte i po hodinových konverzacích uhnout, byť jen o píď. Zároveň máte rádi, když jde vše podle plánu a pro své okolí dokážete být kvůli tomu často nudní.

Blíženci – Jste ukecaní. Jako že fakt hodně ukecaní. Je sice hezké, že jste společenští a dokážete se bavit za všech okolností. Když už ovšem vaši oblíbenou historku slyší okolí po 150., stále říkáte dokola ty samé vtipy a většina večera s partou se točí okolo vašich zážitků, kvůli nimž nepustíte nikoho příliš ke slovu, je to už opravdu velmi otravné.

Rak – Neradi to říkáme, ale jste prostě uplakánci. Stačí, když se vám něco hodně nelíbí či něco nejde podle vašeho plánu, a už začnete natahovat slzičky a jste přehnaně hysteričtí. Jste prostě až moc emotivní.

Lev – Jste rádi v centru pozornosti. Až tím mnohým lezete na nervy a mají vás za arogantního egoistu, co vždy strhne veškerou pozornost na sebe. A kvůli tomuto vašemu přehnanému vystupování lidé často nevidí, jak moc na sobě pracujete a jste sám na sebe nejvíce přísný. Zároveň snadno ztratíte nervy, když věci nejdou podle vašeho plánu.

Panna – Je vás zatraceně těžké uspokojit. Jste perfekcionisti, kteří musí mít vše do puntíku dokonalé. Těžce odpouštíte byť sebemenší chybičku. Lezete lidem na nervy svým nadbytečným kritizováním a přehnanými požadavky.

Váhy – Jste neskutečně nerozhodní a závislí na ostatních. Nikdy neumíte říct jasný názor. Na kolektiv svých přátel spoléháte až příliš, neumíte bez nich udělat ani krok a závisí na tom vlastně všechno vaše štěstí. Což může být pro ostatní členy kolektivu, kteří vás mají neustále za zadkem, občas už trochu otravné.

Štír – Neradi to říkáme, ale Štíři jsou tajnůstkáři, a tak trochu manipulativní a pomstychtivé mrchy. Jste vášniví a často se do něčeho zapálíte. Když ovšem něco nejde podle vašich představ, snadno se tato vášeň změní ve vztek a nepřátelství. A to může mít mnohdy nedozírné následky. Nevyhýbáte se hádkám ani vážnějším konfliktům a nikomu nic nedarujete. Když někoho nemáte rádi, dáte mu to velmi hlasitě najevo.

Střelec – Jste energičtí a nepředvídatelní. Někdy až moc. Rádi neustále zažíváte nové věci a neradi se vážete. Jenže právě svou akční povahou a tím, že máte problém se s lidmi více sblížit, můžete okolí často odrazovat. Jste velmi společenští a váš život je jedna velká párty. Zároveň však často nepřemýšlíte nad důsledky svých činů a jsou vám vlastně i jedno.

Kozoroh – Býváte arogantní, tvrdohlaví a myslíte jenom na sebe. Špatně nesete, když něco není podle vás a musíte mít za všech okolností ve všem pravdu. Váš nedostatek ochoty přijmout názor druhých a přiznat, že třeba pro jednou nemáte pravdu, vytáčí ostatní k nepříčetnosti. Se všemi, i s vaší vlastní rodinou, mluvíte, jako byste byl jejich šéf a oni vaši zaměstnanci. Prostě vás musí všichni poslouchat.

Vodnář – Jste chladní a až příliš velcí introverti. Sice máte ostatní rádi, zároveň jste ovšem až příliš uzavření a lidem občas přijdete jak robot. Místy až příliš přemýšlíte nad tím, jak co funguje, ale nedokážete se vcítit do pocitů ostatních. Právě nedostatek emocí a celkově empatie u vás mnozí nedokážou vydýchat.

Ryby – Váš život je jeden velký zmatek. Jste nepraktičtí, neumíte si nic zařídit, jste nerozhodní a zejména nevíte, co se životem. Což se samozřejmě nejvíce zobrazuje na vaší psychice. Lidé se vám často snaží pomoci, vy je ovšem snadno naštvete svou nespolehlivostí a přecitlivělostí. Jste snílek, co má v hlavu v oblacích, reálný život máte ale neuspořádaný a snadno zapomenete, co máte druhý den v plánu. Nejenže je váš život jeden velký chaos, ale ještě máte ve zvyku radit a řešit problémy druhých. Což skončí ještě větším chaosem.


Přečtěte si také