Sex a vztahy

30. prosince 2019 15:50

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Páry, kterým to podle horoskopu nikdy neklape v posteli. Jaká znamení by se neměla dávat dohromady?

Jakým párům to kvůli znamení zvěrokruhu nemůže v posteli nikdy klapat? Na to vám odpoví sexuální horoskop!

Sex je důležitou součástí každého spokojeného vztahu. Můžete se mít rádi, mít společné zájmy či se neustále bavit. Jakmile ale v posteli nastane rutina a nuda, máte zaděláno dříve nebo později na problém. A některá znamení zvěrokruhu jsou k podobným sexuálním problémům takřka předurčena. Jsou totiž páry, jež by se z tohoto důvodu snad ani nikdy neměly dávat dohromady. Postelová nuda plná nedorozumění je totiž v jejich případě takřka zaručena. Jaká znamení to mají z horoskopu díky svým vlastnostem předurčena, si můžete přečíst níže. A doufejte, že mezi nimi nejste vy a vaše drahá polovička.

Lev a Rak – Jejich postelové problémy, které prostě časem přijdou, vychází z jejich rozdílných povah a toho, že chtějí od života něco naprosto jiného. Zatímco Raci potřebují ve vztahu stabilitu a plánují do budoucna, Lvi jsou spontánní, neradi něco plánují a žijí ze dne na den. A tyto rozdíly se časem přenesou také do ložnice. Obě znamení totiž zjistí, že mezi sebou nemají prakticky žádnou chemii. Samozřejmě, na každém vztahu se dá pracovat a i mezi Lvem a Rakem to může dlouho fungovat. Po určitém čase se ovšem rozdíly i sexuální nekompatibilita prostě projeví.

Panna a Střelec – Těmto dvěma znamení společná sexuální chemie také příliš nepřeje. Panny i Střelci se rádi provokují, škádlí a zkrátka to mezi nimi jiskří. Jenže ne úplně v tom pozitivním smyslu. Drobné narážky u nich vždy přerostou ve velkou hádku. Spojení těchto dvou znamení prostě značí dost výbušnou kombinaci. Což je v posteli možná zpočátku hezké, později to ale může být spíše problém. Také skutečnost, že Panny jsou perfekcionisté a Střelci si spíše rádi užívají, společnému sexuálnímu zážitku moc nepřidává.

Vodnář a Kozoroh – Tato dvě znamení jsou k sobě už vzhledem k pozicím ve hvězdách spíše nepřátelská a moc si nerozumí. A to platí i ve vztahu a sexu. Zatímco Kozoroh je praktický, miluje stabilitu a rád po svém partnerovi něco žádá, Vodnář je nezávislý dobrodruh, jenž si rád žije po svém. A nesnáší lidi, kteří po něm stále něco chtějí. A tyto vlastnosti ani v intimních chvilkách příliš nefungují. Vztah mezi Vodnářem a Kozorohem může vydržet pouze v případě, že oba udělají velké kompromisy. Postelovou pohodu jim to však stejně nezaručí.

Ryby a Lev – Znamení, která si z astrologického hlediska zkrátka nerozumí. A společnou řeč nenajdou ani při sexu. Ryby a Lev totiž o něm mají zcela odlišnou představu. Zatímco Lvi neustále rádi zkouší v posteli něco nového, rádi se při intimních hrátkách baví a nebojí se ani divokého, či drsného sexu, Ryby mají rády zamilovanou klasiku jak z romantických filmů. Prostě hezky pomalu, s jemnými doteky a polibky. Na novinky a experimenty si pak příliš nepotrpí. Což Lev asi nikdy nepochopí.


Přečtěte si také