Virály

27. ledna 2018 14:19

redakce Prima Lajk

Jaké spodní prádlo by měla nosit vaše holka? Podle toho jestli nosí kalhotky, nebo tanga zjistíte mnoho o její osobnosti!

Pravděpodobně jste se nikdy nedomnívali, že spodní prádlo prozradí o člověku více, než by kdo chtěl. Dříve než si osobu nastěhujete domů, podívejte se na jeho spodní prádlo!

VTIPNÉ KALHOTKY

Váš budoucí partner bude tím, kdo má rád překvapení. To je důvod, proč je tohle spodní prádlo pro ideální.

BOXERKY

Celý životní styl bude neformální. Nebudete se muset starat o to, že něco není podle plánu. Pokud si raději místo úklidu chcete odpočinout, udělejte to. Váš parťák to rozhodně pochopí. Pokud se lépe cítíte v domácí mikině než v sexy černých šatech, nebojte se být přirozená a vezměte si to v čem se cítíte lépe.

KRAJKOVÉ KALHOTKY

Takový je přesně člověk, který se bude cítit v klasické kráse. Nehledají nikoho, kdo by se nemohl obejít bez moderního stylu nebo někoho, kdo si myslí, že musí vypadat stejně jako všichni ostatní.

ZVÍŘECÍ MOTIV

Toto nosí někdo, kdo rád žije na divoký způsob. Tento budoucí partner bude docela vzrušující úlovek. Takže, doufejme, že jste na to připraven/a.

TANGA

Tento člověk raději preferuje styl než pohodlí. Budoucí parter vám může přijít svázaný a neuvolněný. Není ani výjimkou, že má mnoho tajemství.

Sdílejte článek
Štítky krása osobnost styl spodní prádlo kalhotky povaha boxerky

Přečtěte si také