Tohle prozradí hodně
Autor: istock.com Tohle prozradí hodně

Jaké spodní prádlo by měla nosit vaše holka? Podle toho jestli nosí kalhotky, nebo tanga zjistíte mnoho o její osobnosti!

Publikováno: 27.01.2018
Pravděpodobně jste se nikdy nedomnívali, že spodní prádlo prozradí o člověku více, než by kdo chtěl. Dříve než si osobu nastěhujete domů, podívejte se na jeho spodní prádlo!

reklama

VTIPNÉ KALHOTKY

Váš budoucí partner bude tím, kdo má rád překvapení. To je důvod, proč je tohle spodní prádlo pro ideální.

BOXERKY

Celý životní styl bude neformální. Nebudete se muset starat o to, že něco není podle plánu. Pokud si raději místo úklidu chcete odpočinout, udělejte to. Váš parťák to rozhodně pochopí. Pokud se lépe cítíte v domácí mikině než v sexy černých šatech, nebojte se být přirozená a vezměte si to v čem se cítíte lépe.

KRAJKOVÉ KALHOTKY

Takový je přesně člověk, který se bude cítit v klasické kráse. Nehledají nikoho, kdo by se nemohl obejít bez moderního stylu nebo někoho, kdo si myslí, že musí vypadat stejně jako všichni ostatní.

ZVÍŘECÍ MOTIV

Toto nosí někdo, kdo rád žije na divoký způsob. Tento budoucí partner bude docela vzrušující úlovek. Takže, doufejme, že jste na to připraven/a.

TANGA

Tento člověk raději preferuje styl než pohodlí. Budoucí parter vám může přijít svázaný a neuvolněný. Není ani výjimkou, že má mnoho tajemství.
Proč byste měli určitě mít sex s introvertem?

ODHALENO: 9 důvodů, proč byste měli mít sex s introvertem. Tohle extrovert rozhodně nedokáže

Tohle jsou zajímavé reakce

ODHALENO: Tohle je 5 šílených faktů, co se děje s ženským tělem při sexu! Slyšeli jste alespoň o jednom z nich?

reklama