ODHALENO: 9 důvodů, proč byste měli mít sex s introvertem. Tohle extrovert rozhodně nedokáže

Myslíte si, že sex s introvertem musí být nuda? Dokážeme vám, že to rozhodně není pravda.

O introvertech je známo, že jsou tiší, zahloubaní do sebe a uzavření. Právě kvůli těmto charakteristikám jsou lidé často překvapení, když zjistí, že introverti jsou ve skutečnosti opravdu dobří v posteli. Přesně v takových případech se nabízí rčení, že není vždy dobré posuzovat knihu podle obálky. Napadl vás teď někdo z vašich introvertních přátel a uvažujete nad tím, že byste se s ním nebo s ní vyspali? Tady je XX důvodů, proč byste to možná opravdu měli udělat.

1. Tajemství

Pokud se snažíte váš vztah držet pod pokličkou, introverti jsou výborní v udržování tajemství. A nejen to, mají obecně tendenci vyhýbat se lidem, takže nemáte šanci vystavovat se společně na veřejnosti.

2. Důvěra

Introvertnímu partnerovi můžete zcela důvěřovat. A to tak bezmezně, že se mu klidně můžete svěřit i s těmi nejtajnějšími sexuálními touhami. Buďte si jisti, že si je nechá pro sebe.

3. Dovednosti

Introverti tráví spoustu času čtením a učením, což znamená, že mají spoustu informací o tom, jaké sexuální pozice jsou nejlepší a jak dosáhnout toho, abyste měli z nové zkušenosti co největší potěšení.

4. Ticho

Introvert není ten typ otravných lidí, kteří v nevědí, kdy v posteli přestat mluvit. Jsou velmi dobří ve vnímání signálů těla a nebudete muset mít strach, že byste vzbudili sousedy.

5. Péče

Introverti jsou velice pečliví a starostliví a budou věnovat spoustu času tomu, aby se ujistili, že jste šťastní. Znají způsob, jak zajistit, abyste se cítili klidní a naprosto uvolnění.

6. Pozornost

Introverti zaměřují veškerou svou pozornost na vás, aby se ujistili, že jste spokojení a že postelové záležitosti jsou stejně příjemné pro oba.

7. Objetí

Introverti milují objímání, takže pokud je to věc, kterou rádi pravidelně děláte po sexu, rozhodně byste s ním do postele jít měli.

8. Spojení

Introvertní opravdu pečují o vzájemné spojení se svým partnerem a v žádném případě nejsou povrchní. Budou se snažit o vás zajímat a vědět o vás vše, co jen bude možné.

9. Něžnost

Introverti se na sílu nesnaží o dosažení orgasmu ani u sebe, ani u vás. Rádi věci dělají pomalu, užívají si každou sekundu cesty za vyvrcholením. Předehra je pro ně jednou z nejzásadnějších věcí.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex Ženy muži sex introvert

Přečtěte si také