ODHALENO: 12 typů mužů, se kterými by žádná žena neměla chodit. Dámy, od těchto ruce pryč!

Hledáte toho pravého? Pak si určitě nic nezačínejte s těmihle typy mužů.

Říká se, že ženy obvykle přitahují špatní muži. Je prostě hodně těžké vědět všechno o tom, s kým chodíte jen pár dní. Mnoho žen proto odhalují realitu až když se se svým partnerem sestěhují. Je opravdu těžké vyhnout se špatnému vztahu, když je ten druhý dobrý herec. Takže dámy, místo toho, abyste marnily čas hledáním toho pravého, měly byste spíše znát typy mužů, se kterými byste randit opravdu neměly. Takže tady je 12 takových, kterým byste se určitě měly vyhnout.

1. Muž s fobií z věrnosti

Má úplně všechno, co u muže hledáte, jen má strach ze závazků a nepřemýšlí o budoucnosti ve dvou. Detail.

2. Smraďoch

Bez ohledu na to, kolik kladných vlastností má... skutečně byste si troufli na život se smradlavým mužem?

3. Sobec

Vztah je o dvou osobách a je založen na vzájemném porozumění. Je prostě nemožné být za všech okolností sobecký.

4. Lehkovážný a nezodpovědný muž

Tyhle vlastnosti se možná dají tolerovat, když vám je 20, jednou se ale musíte usadit, přemýšlet o kariéře a finančním zajištění do budoucna.

5. Velmi dobrý herec

Jedná, jako by se opravdu staral a vždycky se snaží, abyste věřily, že pro vás udělá vše. Je ale jen otázkou času, než zjistíte, že je to všechno jen naoko.

6. Závislák na gauči a televizi

Měly byste se vyvarovat chození s člověkem, který je zaneprázdněn sledováním seriálů, filmů a nerad chodí mezi lidi. Můžete sice přinést do jeho života velkou změnu, přesto ale může být vztah s povalečem dost riskantní.

7. Debil

Jednoduše jde o alfa-samce, který se vždycky chová jako šéf. Je schopný se porvat s kýmkoliv na ulici a je extrémně výbušný. Takového muže asi dlouhodobě nezvládne žádná žena.

8. Záletník

Vždy zkouší najít způsob, jak se dostat ženě pod sukni. Postrádá emoce a upřednostňuje nezávazné úlety před závazky.

9. Dítě

Je mu 30, ale chová se jako teenager. Můžete se díky němu opět cítit jako dítě, ale ve vážném vztahu jeho dětinské chování pravděpodobně příliš dlouho fungovat nebude.

10. Zoufalec

Přitažlivost a zoufalství jsou dvě naprosto rozdílné věci. Měly byste se vyhýbat obloukem mužům, kteří po vás až příliš zoufale touží.

11. Všeználek

Myslí si, že je chytřejší než všichni ostatní, všechno zná, všude byl a moc rád se tím chlubí. Tak od tohohle ruce pryč.

12. Ženáč

Jedno velké a důrazné NE! Se ženatým mužem si opravdu nezačínejte, protože to přinese problémy nejen jeho manželskému životu, ale především vám.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži vztah vztahy herec typy

Přečtěte si také