návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Kam zamířil Drogon v poslední epizodě Hry o trůny? Fanoušci si myslí, že finále napovědělo tohle místo

Kam zamířil Drogon ve finále Hry o trůny?
Vydáno: 21.05.2019
Kam odletěl Drogon ve finále Hry o trůny? 2
Autor: HBO Kam odletěl Drogon ve finále Hry o trůny? 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Touhle dobou už jste buď finále Hry o trůny viděli, nebo máte smůlu. Každopádně nejsledovanější seriál současnosti je u konce a poslední epizoda nabídla hned několik zajímavých zvratů, ale taky moc dojemných scén. Jednou z nejlepších pak definitivně byl vztek Drogona po zabití Daenerys, roztavení Železného trůnu a následný odlet neznámo kam. Tedy, až doteď.

Pokud jste totiž dávali pozor, slyšeli jste později postavy zmínit, že Drogon byl naposledy spatřen, jak míří na východ. Na východ od Západozemí je Essos, kde se mimo jiné nachází také Stará Valyrie neboli domov Targaryenů, ale i dalších mocných rodů. Jenže tu před pár stovkami let zničila přírodní katastrofa a Targaryeni byl jediným rodem, který ji přežil a následně se odstěhoval pryč. Fanoušci si ale přesto myslí, že právě Valyrie je to posvátné místo, kam se Drogon ve finále odebral. Tak či tak jsme zvědaví, jestli se draka ještě v některém z chystaných spin-offů dočkáme nebo jestli tohle byla definitivní rozlučka. Co myslíte?

Simpsonovi předpověděli masakr ve Hře o trůny 2

VIDEO: Simpsonovi předpověděli tragický masakr ze Hry o trůny už před 2 ROKY! Co seriál správně uhodl?

Kdo mohl hrát Daenerys ve Hře o trůny? 2

Tahle hvězda Avengers mohla hrát Daenerys ve Hře o trůny! Konkurz pro ni dopadl TRAGICKY. Co se stalo?

Článek je zařazen v: Hra o trůny , finále , Drogon , daenerys , fanoušci