návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Kdo by vyhrál v bitce mezi Gandalfem a Brumbálem? Tvůrce Hry o trůny prozradil, který čaroděj je podle něj větší frajer!

Který čaroděj je ve světě fikce mocnější?
Vydáno: 13.05.2019
Brumbál, nebo Gandalf? 2
Autor: New Line Cinema Brumbál, nebo Gandalf? 2

Když se řekne fantasy čaroděj, většinu lidí napadnou jako první dvě jména. Brumbál a Gandalf. Jeden pochází ze světa čar a kouzel Harryho Pottera a ten druhý zase z hlavy spisovatele J. R. R. Tolkiena a jeho obří Středozemě. Ve světě fikce se nikdy nesetkali, v hlavách geeků a nerdů ale určitě jo. Kdo z nich je mocnější? Na tuhle palčivou otázku teď odpověděl jeden z nejpovolanějších lidí vůbec, G. R. R. Martin, autor Hry o trůny.

Martin navštívil premiéru biografického snímku Tolkien v Los Angeles a podle všeho se po filmu pustil do debaty s ostatními lidmi. Herečka Lily Collins, která v Tolkienovi hraje spisovatelovu ženu, pak zmínila, že její oblíbenou fantasy je Harry Potter. No a tehdy právě Martin přispěchal se svým názorem, že podle něj by Gandalf nakopal Brumbálovi zadek. Tedy v případě, že by mezi nimi došlo k duelu.

Martin mezitím ale řeší vlastní starosti. Jeho seriálové dítě Hra o trůny se blíží do finále a reakce fanoušků by snad nemohla být rozpolcenější. Někteří si závěrečnou řadu užívají, jiní tvrdí, že je to ostudné a vyzývají Martina, aby v knihách vše napravil. To by ale nejdřív musel přestat chodit do kina na kdejakou blbost a místo toho psát, že.

Maskot basketbalového týmu byl ohromen ze setkání s Emilií Clarke 2

VIDEO: Maskot s kelímkem parádně odrovnal hvězdu Hry o trůny. Reakce Daenerys vás dostane do kolen

Kelímek ve Hře o trůny 1

GALERIE: Dostal vás kelímek ve Hře o trůny? Tohle jsou další obří CHYBY, které se v seriálu objevily!

Článek je zařazen v: Gandalf , Pán prstenů , Harry Potter , Brumbál , čaroděj , Hra o trůny , G. R. R. Martin , duel

reklama