Virály

15. června 2022 14:47

redakce Prima Lajk

Kdo vyzve českého šampiona Procházku v příštím souboji o titul? Tihle drsňáci přicházejí v úvahu

Jaký těžký soupeř vyzve Jiřího Procházku v příštím souboji o titul?

Když ve fotbale vyhrajete mistrovství světa v daném roce, už vám titul nikdo nevezme. To samé platí v hokeji, ve Formuli 1, v tenise, zkrátka ve většině sportů. Jenže v bojových sportech platí jiná pravidla. Abyste získali titul, musíte se o něj porvat s předchozím vlastníkem. A ani na to nemusíte čekat celý rok. Jen co tedy český drsňák Jiří Procházka vybojoval svůj titul šampiona UFC, musí se začít ohlížet, kdo mu ho bude chtít uzmout.

Podle šéfa UFC Dana Whitea pak přichází v úvahu momentálně tři jména. Tím prvním je Jan Blachowicz, jehož šance nejsou momentálně malé hlavně proto, že je jako jeden z mála zcela zdráv.

Jenže v červenci se taky utkají frajeři Magomed Ankalaev a Anthony Smith, a právě vítěz z téhle dvojice by teoreticky mohl po Procházkovi jít taky. Momentálně před sebou tak všichni mají nejen těžké rozhodování, ale i náročnou přípravu, zejména na straně Procházky, který musí začít pomalu vymýšlet tři nové strategie proti třem potenciálním vyzyvatelům. Který z nich si to s českým borcem rozdá v ringu, se dozvíme nejspíš už za pár týdnů, maximálně měsíců.

Sdílejte článek
Štítky Formule 1 titul MMA UFC zápas Jiří Procházka šampion Ultimate Fighting Championship Dan White Magomed Ankalaev Jan Błachowicz Jiří Procházka Anthony D. Smith

Přečtěte si také