Kdy bude první díl reality show LIKE HOUSE on-line? Tohle je přesný čas, kdy se pořadu dočkáte na netu

MilanR. Publikováno: 19.04.2021
Nestihli jste první díl reality show LIKE HOUSE v bedně? Nyní vám řekneme, kdy ho můžete dohnat na netu.

reklama

Už je to konečně tady! Očekávaná reality show LIKE HOUSE má za sebou svoji premiéru a vy v ní budete moci každý všední den na televizi Prima sledovat osudy skupinky sedmi influencerů, kteří budou po dobu tří měsíců zavřeni ve vile prožívat své radost a strasti. A už první díl vás asi přesvědčil o tom, že nás čeká pořádně šílená jízda – soutěžící se např. museli vypořádat s tím, že na ně ve vile čekala pouze jedna postel.

Co ale dělat, pokud jste premiérový díl nestihli a chcete reality show plnou youtuberů a tiktokerů vidět? Budete si muset chvilku počkat. V našem on-line archivu se totiž první a samozřejmě i každý následující díl objeví přesně den po své televizní premiéře. Na úvodní epizodu se zde tedy budete moci těšit v úterý 20. dubna v 17:40. Na úterní díl pak ve středu ve stejný čas a tak pořád dokola. Možná je to pro někoho větší čekání, než tušil, ale věřte, opravdu to stojí za to!

Reality show LIKE HOUSE můžete sledovat každý všední den od 17:15 na Primě! Předešlé díly pak najdete v našem ARCHIVU!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

LIKE HOUSE (1) - upoutávka
Jedna postel v LIKE HOUSE!

VIDEO: Influenceři z LIKE HOUSE mají na spaní jen jednu postel! Jak dopadne první noc Datla či Adama Kajumiho?

Influenceři z pořadu LIKE HOUSE.

GALERIE: Tímhle způsobem rozhodnete o vítězi reality show LIKE HOUSE! Už víte, jak hlasovat?

reklama