Virály

16. dubna 2021 15:43

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tímhle způsobem rozhodnete o vítězi reality show LIKE HOUSE! Už víte, jak hlasovat?

Ještě nevíte, jak hlasovat pro své favorita v nové šílené reality show? Zde vám dáme jasný návod.

Už 19. dubna odstartuje na televizi Prima zbrusu nová reality show LIKE HOUSE, ve které bude parta influencerů po dobu tří měsíců bojovat a půl milionu korun. A také o vaši přízeň, protože o vítězi rozhodnete vy, diváci. Hlasování bude probíhat prostřednictvím mobilní aplikace OuKee, která je už teď ke stažení zdarma v Google Play a App Store.

A jak bude hlasování pro vaše favority, ale i neoblíbence probíhat? Nejprve je třeba si aplikaci OuKee zdarma stáhnout do svého mobilního telefonu a poté se zaregistrovat. Registrace je nutná pro hlasování. Následně přes možnost „hledat“ vyhledejte profil show LIKE HOUSE a v něm uvidíte anketu s jednotlivými soutěžícími. Pak už jen stačí rozkliknout konkrétního influencera a udělit mu svůj lajk nebo dislajk.

Každý den budete mít k dispozici dva lajky a jeden dislajk, které můžete podle svého uvážení udělit komukoli ze soutěžících. Pozor, není však možné udělit v jeden den dva lajky tomu samému influencerovi. Hlasování, které je samozřejmě zdarma, bude probíhat každý den od půlnoci do půlnoci. Výsledky nebudou v aplikaci viditelné, zveřejníme je přímo v televizní show.

Reality show LIKE HOUSE startuje již 19. dubna v 17:15 na Primě!


Přečtěte si také