reklama

reklama

Děti místo Pokémonů dostali horor 2
Autor: Warner Bros. Děti místo Pokémonů dostali horor 2

Kino plné dětí propuklo v pláč. Místo Detektiva Pikachu jim pustili brutální horor

Publikováno: 13.05.2019
Dětem pustili místo Pokémonů drsný horor.

reklama

Minulý týden v kinech přistál první hraný film s Pokémony, Detektiv Pikachu, jehož cílovou skupinou jsou ze všeho nejvíc rozhodně děti. Ne snad, že by si na něj nemohl zajít dospělý 26letý muž, který v mládí nadšeně hltal každičkou epizodu animovaného seriálu a později nasbíral celé album původních Pokémonů, všech 150. Heč!

 

Nicméně zpátky k pointě článku. Jedno takové představení mělo proběhnout v Montrealu, na které vyrazilo početné množství rodičů i se svými ratolestmi. Vše probíhalo podle plánu do chvíle, kdy některým rodičům začalo připadat trochu zvláštní, že před animovaným filmem pouštěli trailery na horory Annabelle nebo Chuckyho. Ten pravý horor ale přišel posléze. Místo roztomilých animovaných postaviček totiž malí návštěvníci kina byla svědky úvodní scény z filmu La Llorona: Prokletá žena, která zahrnuje vraždu dvou dětí. Jejda.

 

Děti se tak pochopitelně daly do pláče a personálu došlo, že se někde stala chyba. Zatímco v tomhle sále totiž pouštěli dětem hororovou La Lloronu, v jiném zase pustili fanouškům lekaček roztomilé Pokémony. Veselá záměna. Jen aby z toho ty děti teď neměly hromadné trauma.

reklama