Extrém

2. prosince 2020 09:23

sarka.turcekova@gmail.com

Letuška nabízí cestujícím sex na palubě mezi lety! Jak si to může dovolit?

Takovou letušku by chtěl poznat každý druhý chlap. Našla si evidentně dobrý byznys, ale bohužel ho rozjela trochu na špatném místě.

Tajná letuška si začala vydělávat tak trochu netradičním způsobem. Těžko říct, jestli jí letecká společnost platí málo, nebo jestli je to pro ni spíš příjemné zpestření. Každopádně se žena rozhodla nabízet sexuální služby. To by ještě možná nebylo nic tak nemorálního, kdyby to ale nezačala spojovat se svojí prací letušky. Pracuje podle všeho pro společnost British Airways, přičemž má svoje profily s erotickými fotkami třeba na OnlyFans. Používá na sociálních sítích přezdívku AirHostess71. Na síte dává svoje odvážné fotky, které nafotila přímo na palubě letadla, přičemž svoje sledující vyzývá, aby ji zaplatili za sex. Ten je ochotná jim poskytnout nejen na hotelu mezi jednotlivými lety, ale taky přímo na palubě letadla!

Letuška píše, že je ochotná poskytnout svým zákazníkům nejrůznější služby: prodává například použité prádlo za 25 liber, nebo je ochotná se setkat se zákazníkem v Londýně za 50 liber (asi 1500 korun) na hotelu. Letuška dále píše, že je schopná zajistit zákazníkovi za určitou sumu sexuální uspokojení na palubě letadla, který tak může z letu získat "úplně jiný zážitek než obvykle" – dle vlastního výběru. Těžko říct, jestli se letuška v práci tak moc "nudí", aby mohla takové služby daným zákazníkům garantovat. Žena také barvitě popsala, že je možné mít sex na hotelu také v prostojích, které vznikají mezi jednotlivými lety v různých destinacích, tam ale prý musí zákazník počítat s hotelem, aby prý její kolegové neměli žádné podezření.

Společnost už jí kvůli jejímu nevhodnému chování vyšetřuje a snaží se zjistit, o koho jde. Rozhodně se totiž nechtějí s touto nestydatou letuškou a jejími službami spojovat.


Přečtěte si také