Virály

14. března 2023 18:44

redakce Prima Lajk

Letuška prozradila, co se stane s člověkem, když zemře během letu. Vážně to takhle chodí?

Co se stane s člověkem, když zemře v letadle?

Ne, že by se to stávalo nějak často, přesto teď jistá letuška z TikToku měla potřebu lidem vysvětlit, co se vlastně stane s člověkem, který během letu zemře. No a je to kupodivu docela zajímavé vyprávění, které si můžete pustit níže. Pokud bychom to ale měli shrnout, v podstatě to probíhá následujícím způsobem.

Pokud se někomu při letu udělá velmi zle, posádka se mu okamžitě začne snažit pomoct. Pakliže to znamená přesměrovat let k nejbližšímu letišti – přesně to piloti udělají. Když se ale daného člověka zachránit nepodaří, je rozhodnutí o přesměrování letu na pilotovi. Posádka samotná nemůže člověka prohlásit za mrtvého, a pakliže se pilot rozhodne neotočit letadlo k nejbližšímu letišti, zůstane mrtvý člověk na palubě až do cílové destinace. A tady je ta nejzajímavější část – pokud je v letadle místo, mrtvola je přesunuta mimo přítomnost ostatních pasažérů. V případě, že ale místo není, zůstává mrtvý člověk na svém původním sedadle. Ano, je sice přikryt dekou, v zásadě byste v tu chvíli ale nechtěli mít sedadlo vedle.

@danidboyy1

⛔️Trigger warning⚠️ This video may contain distressing content #cabincrew #aviation #airline #didyouknow #flightattendants

♬ original sound - Daniboy

Sdílejte článek
Štítky letadlo smrt letiště letuška TikTok mrtvola protokol let palubní průvodčí

Přečtěte si také