Virály

22. června 2020 16:01

sarka.turcekova@gmail.com

Lidé začali po skončení karantény používat park jako toaletu! Vážně si myslí, že je to v pohodě?

Karanténa skončila a Britové začali hromadně popíjet v parcích. To ale vede k tomu, že všude pohazují odpadky a ještě všude močí.

Místní z Londýna jsou znechucení tím, že se naprostá většina lidí vydala ve slunečných dnech do parku. Na tom by samo o sobě ještě nebylo nic špatného, kdyby se tam ovšem nezačaly tvořit velké skupiny lidí, kteří tam nejen popíjejí alkohol, ale ještě pohazují všude kolem sebe odpadky a využívají parky jako záchod. Tím pádem to tam pak neuvěřitelně smrdí. V parcích se jen minulý víkend shromažďovaly doslova davy lidí.

Lidé zejména z Hackney si stěžují na vzniklou situaci na Twitteru, kde sdílí fotky z teď už odporně vypadajících parků. Jelikož jsou tam nezodpovědných lidí, kteří se přijdou do parku napít a posléze tam močí nebo kálají, velké počty, tak jsou tím místní opravdu znepokojeni. Navíc je obtěžuje noční hluk, který pak pijani při svých akcích předvádějí. Britové už kvůli tomu zavedli nějaká opatření včetně rozdání mnoha pokut.

Jak je vidět, karanténa lezla mnohým lidem doslova na mozek. A tak se zřejmě snaží setkávat se po rozvolnění opatření s přáteli za každou cenu…

Sdílejte článek
Štítky Londýn odpadky karanténa koronavirus korona Británie

Přečtěte si také