Virály

21. července 2022 10:43

redakce Prima Lajk

Manžel pozval na líbánky svoji maminku. Nechápe, proč se jeho žena naštvala

Mamánek bez své matky nedá ani ránu. Chtěl ji mít s sebou dokonce i na líbánkách.

Romantický příběh jako z amerického filmu zažila Tracy, když se na vysoké škole zamilovala do svého spolužáka Briana. On byl talentovaný sportovec, zatímco ona zářila jako roztleskávačka. Ani fakt, že se Tracy stala už na střední škole mladou maminkou jejich vztah nijak neovlivnil a Brian oba přijal s otevřenou náručí.

Pár je spolu už deset let, a za tu dobu se jim narodil další syn a konečně uspořádali veselku. Jejich idylku však neustále narušuje jeden drobný detail. Brian je totiž hrozný mamánek, a to až takový, že na jejich vysněné líbánky na Havaji pozval maminku, aniž by se zeptal své nové manželky.

„Trochu se bojím, že budu muset bojovat o Brinovu pozornost po zbytek svého život a sdílet velké okamžiky i s jeho matkou,“ postěžovala si Tracy s tím, že ačkoli měla její tchyně na líbánkách hlídat vnoučata, většinu času je neustále vyrušovala, a tak neměla dvojice ani chvíli o samotě. Jak to tak vypadá, ženiny obavy nejsou bezdůvodné a měla by si se svým manželem co nejdříve promluvit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také