Virály

7. července 2021 11:43

brejsova.t@gmail.com

Matka našla v dětském menu s hračkou drogy. Takové překvapení si pro své dítě nepředstavovala!

Matka objevila nebezpečné drogy v dětském menu nejznámějšího řetězce s rychlým občerstvením.

Matka z americké Alabamy Shirlee Marchesseaultová si myslela, že to bude normální den jako každý jiný. Cestou domů jako obvykle zakoupila pro své dítě oblíbené dětské menu s hračkou v rychlém občerstvení McDonald's. Nečekala však, že kromě plastové hračky bude v krabici od jídla ještě jiné „překvapení“.

Mezitím, co si její malé dítě pochutnávalo na jídle, se Shirlee rozhodla zkontrolovat hračku obsaženou v menu. Po zjištění, co všechno se v boxu skrývá, se jí zděšením zastavilo srdce. Mezi dětským jídlem nalezla propisku a čtyři krabičky léku Suboxone, jenž se používá ke snížení abstinenčních příznaků u člověka závislého na opiodech.

Matka se okamžitě rozhodla kontaktovat polici. „Krev mi vřela v žilách,“ přiznala znepokojená matka. „V tu chvíli jsem ani nevěděla, co mám dělat, tak jsem zavolala na policii. Teď mi však běží hlavou otázka: ‚Jak často se tohle děje?!‘. Mohlo se stát něco opravdu hrozného.“ dodala.

Provozovatel místního fast foodového řetězce McDonald´s Taylor Goble uvedl, že společnost bere celou situaci vážně, „Policie dokázala, že to byla nešťastná chyba. Uděláme vše, co bude v našich silách, aby se tato chyba příště neopakovala,“ dodal Goble.


Přečtěte si také