Virály

17. října 2022 10:53

redakce Prima Lajk

Matka oběti vraha Dahmera zuří nad halloweenskými kostýmy o kanibalovi. Co lidem vzkazuje?

Pozůstalí po obětech Jeffreyho Dahmera zuří nad opětovnou pozorností pro vraha.

Jeffrey Dahmer alias Kanibal z Milwaukee se před několika týdny dočkal desetidílné minisérie zvané Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera, která se u diváků těší velké popularitě. Příběh o proslulém sériovém vrahovi, kanibalovi a nekrofilovi, jenž během třinácti let zabil minimálně sedmnáct mladých chlapců a mužů, upoutal fanoušky po celém světě.

Dokonce až v takové míře, že se začaly před blížícím se Halloweenem na internetu objevovat inspirace na kostýmy Jeffreyho Dahmera. To však naprosto vyděsilo a znechutilo pozůstalé po obětech amerického vraha. Shirley Hughes, matka Tonyho, který byl mezi jedním ze zavražděných, řekla, že ji bolí, když vidí, jak někteří profitují ze smrti jejího syna a dalších nevinných obětí.

Zdrcená matka už dříve odsoudila streamovací platformu, která má minisérii na svědomí, za to, že nekontaktovala rodiny obětí. „Nechápu, jak to mohli udělat,“ dodala Shirley. „Jak mohou používat naše jména a dávat tam takové věci,“ kritizovala truchlící matka beletrizaci Dahmerova nemocného a násilného běsnění.


Přečtěte si také