Dítě ukradlo matce kreditku a odletělo na Bali
Autor: Nine Network Dítě ukradlo matce kreditku a odletělo na Bali

Matka se pohádala s 12letým synem. Ten se našvtal, ukradl jí kreditku a odletěl na Bali! Jak se mu to podařilo?

Publikováno: 24.04.2018
Mladá generace se s tím nepáře.

reklama

Taky se obyčejně po hádce s rodiči sbalíte a odletíte na nějaký tropický ostrov? Ne? Tak zjevně nejste tak šikovní jako následující 12letý klučina z Austrálie, který se po hádce s matkou rozhodl na všechno vykašlat, ukrást ji kreditní kartu a odletět na svoje vysněné místo.

Věřte tomu nebo ne, mladému hrdinovi stačila studentská karta a kreditka k tomu, aby ho aerolinky pustily samotného do letadla. V hotelu na Bali, kam se mladík vydal, pak jen zalhal, že čeká na svoji starší sestru. Tohle všechno vedlo k jistě vzrušující čtyřdenní dovolené, která skončila v momentě, kdy si matka pro syna doletěla.

Chlapec nic nepodcenil, aby získal pas, přelstil svoji babičku, před odletem si poctivě nastudoval, která společnost ho nechá letět samotného i bez podepsaného souhlasu a to všechno, zatímco chodil do školy a doma předstíral, že nic nechystá. Když jednoho dne nedorazil do školy, začala ho matka okamžitě pohřešovat. O pár hodin později díky bankovním záznamům měla ovšem jasno. Netřeba dodávat, že to dítě nejspíš čeká domácí vězení minimálně do doby, než mu bude 18.

Matka 6 dětí a její vtipný vzkaz muži

Matka 6 dětí nechala vtipné instrukce muži předtím, než odjela na víkend pryč. Nic tak zábavného jste ještě nečetli

fb_autistický kluk

VIDEO: Matka dala autistickému synovi do batohu nahrávací zařízení. Když si záznam ze školy přehrála, zlomilo jí to srdce

reklama