Virály

24. dubna 2018 15:45

redakce Prima Lajk

Matka se pohádala s 12letým synem. Ten se našvtal, ukradl jí kreditku a odletěl na Bali! Jak se mu to podařilo?

Mladá generace se s tím nepáře.

Taky se obyčejně po hádce s rodiči sbalíte a odletíte na nějaký tropický ostrov? Ne? Tak zjevně nejste tak šikovní jako následující 12letý klučina z Austrálie, který se po hádce s matkou rozhodl na všechno vykašlat, ukrást ji kreditní kartu a odletět na svoje vysněné místo.

Věřte tomu nebo ne, mladému hrdinovi stačila studentská karta a kreditka k tomu, aby ho aerolinky pustily samotného do letadla. V hotelu na Bali, kam se mladík vydal, pak jen zalhal, že čeká na svoji starší sestru. Tohle všechno vedlo k jistě vzrušující čtyřdenní dovolené, která skončila v momentě, kdy si matka pro syna doletěla.

Chlapec nic nepodcenil, aby získal pas, přelstil svoji babičku, před odletem si poctivě nastudoval, která společnost ho nechá letět samotného i bez podepsaného souhlasu a to všechno, zatímco chodil do školy a doma předstíral, že nic nechystá. Když jednoho dne nedorazil do školy, začala ho matka okamžitě pohřešovat. O pár hodin později díky bankovním záznamům měla ovšem jasno. Netřeba dodávat, že to dítě nejspíš čeká domácí vězení minimálně do doby, než mu bude 18.

Sdílejte článek

Přečtěte si také