návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Matka zjistila, že chůva kojí její dítě ze svého prsu! Jak na tuhle odpornost zareagovala?

Tohle by nechtěla zažít žádná matka. Žena si už myslela, že našla dokonalou chůvu pro svoji dcerku. Když se vrátila domů, našla však chůvu kojit její dítě.
Vydáno: 27.02.2019
Mimino
Autor: istockphoto.com Mimino

Noční můra všech žen?! Tak by se dal popsal případ pracující maminy v Americe, která zažila pořádný šok. Našla pro svou malou adoptovanou dcerku chůvu, která se o ni bude starat přes den. Chůva měla už dvě vlastní děti, jednu jen o trošku starší než byla její vlastní (adoptovaná) dcerka. Vypadala tedy důvěryhodně.

Konflikt nastal až v momentě, kdy chůva objevila kojenecké mléko, kterým bylo dítě krmeno. Prohlásila, že je to náhražka. To ale matka přehlédla. Za dva měsíce poté se ale vrátila domů dřív a načapala chůvu, jak krmí dítě přímo z prsu. Chůva navíc odmítla pochopit, v čem je problém. Věřila totiž, že malou chrání od chemikálií z umělého kojeneckého mléka.

Matka zůstala úplně vyšokovaná. Dítě okamžitě vytrhla chůvě z paží a zeptala se jí, jestli se nezbláznila… Do péče ji už dceru znechucená matka nikdy nedala. Krmit dítě cizím kojeneckým mlékem je nejen neetické, ale i velice nebezpečné pro dítě. Je až děsivé, jak tohle cizí ženu mohlo napadnout!

Jak se bude jmenovat královské miminko? 6 jmen, která jsou nejpravděpodobnější

Jak se bude jmenovat královské miminko? 6 jmen, která jsou nejpravděpodobnější

Nejmenší miminko

FOTO: Nejmenší miminko na světě je velké jako dlaň. Co všechno muselo podstopit, aby s váhou 268 gramů přežilo?

Článek je zařazen v: děti , dítě , chůva , kojení , miminka

reklama