Virály

27. února 2019 18:17

redakce Prima Lajk

Matka zjistila, že chůva kojí její dítě ze svého prsu! Jak na tuhle odpornost zareagovala?

Tohle by nechtěla zažít žádná matka. Žena si už myslela, že našla dokonalou chůvu pro svoji dcerku. Když se vrátila domů, našla však chůvu kojit její dítě.

Noční můra všech žen?! Tak by se dal popsal případ pracující maminy v Americe, která zažila pořádný šok. Našla pro svou malou adoptovanou dcerku chůvu, která se o ni bude starat přes den. Chůva měla už dvě vlastní děti, jednu jen o trošku starší než byla její vlastní (adoptovaná) dcerka. Vypadala tedy důvěryhodně.

Konflikt nastal až v momentě, kdy chůva objevila kojenecké mléko, kterým bylo dítě krmeno. Prohlásila, že je to náhražka. To ale matka přehlédla. Za dva měsíce poté se ale vrátila domů dřív a načapala chůvu, jak krmí dítě přímo z prsu. Chůva navíc odmítla pochopit, v čem je problém. Věřila totiž, že malou chrání od chemikálií z umělého kojeneckého mléka.

Matka zůstala úplně vyšokovaná. Dítě okamžitě vytrhla chůvě z paží a zeptala se jí, jestli se nezbláznila… Do péče ji už dceru znechucená matka nikdy nedala. Krmit dítě cizím kojeneckým mlékem je nejen neetické, ale i velice nebezpečné pro dítě. Je až děsivé, jak tohle cizí ženu mohlo napadnout!

Sdílejte článek

Přečtěte si také