Ilustrační foto.
Autor: istockphoto Ilustrační foto.

Matka zůstala v šoku poté, co hračka její dceři prozradila, jaké dostane narozeninové dárky! Jak se to stalo?

sis. Publikováno: 27.04.2021
Matka určitě neočekávala, že dcerka zjistí, jaké dostala dárky, jen podle reproduktoru Alexa.

reklama

Když matka jménem Kirsty Florian připravovala pro svojí osmiletou dcerku Bellu narozeninovou oslavu a k tomu měla také připravené dárky, tak ji šokovala otázka, s kterou za ní dcera přišla. Bella se matky totiž bez okolků zeptala, proč jí koupila noční lampičku. To matku překvapilo, protože jí o dárcích nic neříkala, a už vůbec ne o tom, jaké ty dárky budou. Když však malá holčička vyjmenovala také všechny své další narozeninové dárky, včetně světelného projektoru na noční oblohu, Rubikovy kostky a několika náušnic, začala si matka uvědomovat, že to není žádná náhoda. A pak na to konečně přišla.

Poté, co musela koupit další dárky, aby měla Bella alespoň jedno překvapení, Kirsty varovala ostatní rodiče, aby nezapomínali vypínat nahrávání na reproduktoru Alexa. Ten totiž bezelstně dceři přehrál všechny narozeninové dárky, které pro ni matka měla. Dcera napřed prý netušila, že by mohlo jít právě o dárky pro ni, ale jakmile slyšela, že jde o Rubikovu kostku a další věci, které si přála, tak jí to nějak došlo. Dcerka už se dřív Alexy ptala, kdy konečně bude mít narozeniny anebo kolik dní do jejích narozenin zbývá. Proto matka upozornila ostatní rodiče, aby si nezapomněli vypnout oznámení, pokud dárky objednávají. Jinak by se mohlo stát, že dětem Alexa přesně nadiktuje, co pro ně rodiče mají přichystáno.

Zákazníci společnosti Amazon potvrdili, že lze změnit oznámení v aplikaci Alexa včetně možnosti odhlásit se od zasílání upozornění na „položky v nákupním košíku označené jako dárky nebo ty, které by mohly být dárky během velkých svátků“.

Sakarský ptáček

Sakkárský ptáček: výtvor mimozemšťanů nebo dětská hračka?

Matka byla v šoku kvůli hračkám 5

FOTO: Matka byla v šoku, když našla na hračkách svých dětí malé penisy. Taky vám to přijde nevhodné?

reklama