návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Miliarda mrtvých zvířat nestačí, Austrálie chce utratit 10 tisíc velbloudů! Proč musí zemřít?

Austrálie chce utratit 10 tisíc velbloudů.
Vydáno: 11.01.2020
Velbloudi v Austrálii 1
Autor: istock.com Velbloudi v Austrálii 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Požáry v Austrálii zatím neustupují a pokud se počasí neumoudří, ještě nějakou dobu neustoupí. Jako by tedy nestačilo, že při nich už zahynulo přes miliarda zvířat, vláda na jihu země oznámila, že musí utratit zhruba 10 tisíc velbloudů. A ne, lidé nejásají.

Důvodem je především voda. Vodní zdroje jsou kvůli dlouhému období sucha v mnoha koutech Austrálie čím dál tím méně dostupné a pakliže by se populace velbloudů tímto způsobem neudržovala, mohli by na nedostatek vody začít trpět lidé.

Důležité je zmínit, že v Austrálli v současnosti žije okolo jednoho milionu divokých velbloudů, počet utracených zvířat tak vlastně není zase tak děsivý, jak by se mohlo na první pohled zdát. Jenže v kontextu toho, co se v Austrálii teď děje, a kolik zvířat denně umírá, je to zkrátka další rána.

Modelka posílá nahé fotky lidem, aby přispěli na ničivé požáry  3

Sexy modelka slibuje, že pošle své nahé fotky všem, co přispějí na ničivé požáry v Austrálii! Vážně to přiláká více lidí?

Australské požáry si už vyžádaly před miliardu mrtvých zvířat 1

V děsivých požárech v Austrálii už zahynula více než miliarda zvířat! Jak můžete i vy pomoct?

Článek je zařazen v: velbloudi , Austrálie , útrata , požáry , zvířata , smrt