Virály

6. září 2022 14:03

redakce Prima Lajk

Mistr světa v deskovce Monopoly má pro hráče radu, jak vyhrát. Jaké je jeho tajemství?

Co vás zaručeně přivede k vítězství ve hře Monopoly? Stačí poslouchat rady opravdového mistra.

Desková hra Monopoly patří k nejoblíbenějším a neprodávanějším stolním hrám vůbec. Není proto divu, že se v téhle deskovce dokonce pořádá i mistrovství světa, kterému vévodí současný držitel titulu mistra světa, právník z italských Benátek Nicolò Falcone. Poprvé se turnaje zúčastnil v roce 2015 a odnesl si výhru v hodnotě 20 580 dolarů, což je více než půl milionu korun.

A i když by se mistr nikdy neměl dělit o svá tajemství, Falcone se přece jen s nadšenci této hry podělil o ta svá. Kromě štěstí, které při hře musí stát na vaší straně, je tu totiž pár triků, díky kterým můžete své spoluhráče porazit. „Vězení je vaším nepřítelem na začátku hry, ale tím nejlepším kámošem na konci,“ svěřil se skvělý hráč Monopoly Falcone.

„Pokud na konci půjdete do vězení, zůstaňte tam co nejdéle, protože můžete z ostatních ždímat peníze za své nemovitosti hezky v bezpečí,“ poradil mistr světa s tím, že je také důležité znát dopodrobna pravidla hry. Málokdo prý totiž ví, že můžete kupovat domy kdykoli mezi tahy jiných hráčů, nejen když jste na řadě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také