Virály

8. ledna 2020 13:19

sarka.turcekova@gmail.com

Mladík měl rande s mužem z seznamky, už se z něj nikdy nevrátil. Co otřesného mu jeho nápadník udělal?

Původně romantické rande se rychle změnilo na hororovou schůzku a boj o přežití. Neuvěřitelně odporná událost se stala v americkém Michiganu.

Kevin byl mladý pětadvacetiletý kluk, který se chtěl seznámit tak jako spousta jiných, přes seznamovací aplikaci Grindr. Protože byl gay, hledal svoje potenciální partnery mezi muži. A nakonec jednoho pohledného, 50letého muže, opravdu našel. Chystal se pak natěšeně na jejich první schůzku, která se odehrála na Štědrý den. O tom, kam jde, řekl svojí kamarádce a spolubydlící Michelle. Na rande dorazil v 17 hodin a jen o hodinu později napsal kamarádce zprávu, že ještě chvilku bude venku a že se dobře baví.

Jenomže když se následujícího dne nedostavil na vánoční snídani v 9 hodin ráno, rodina se začala bát, kde je (v Americe se slaví svátky jinak než u nás). Kontaktovali policii téhož dne v 17 hodin odpoledne. Bohužel, stalo se asi to nejhorší, co se mohlo stát. Kevinovy šaty důstojníci objevili v tašce na zadním sedadle jeho auta, přičemž klíčky od auta bylo to jediné, co tam chybělo. 50letý muž Mark Latunski se ukázal být vrahem a kanibalem. Později se přiznal, že Kevina bodl do zad, prořízl mu hrdlo a takto ho zabil. Když zemřel, odřízl jeho varlata a snědl je. Kevinovo tělo bylo údajně zavěšeno za kotníky ze stropu téměř čtyři dny. Nebohý Kevin, který se živil jako kadeřník a studoval psychologii, si přitom nejspíš ničeho podezřelého nevšiml.


Přečtěte si také