Virály

29. dubna 2019 11:03

redakce Prima Lajk

Model zemřel poté, co omdlel na přehlídce. Umřel snad kvůli tomu, že byl vyhladovělý?

Kolaps mladého muže šokoval všechny přítomné. Model se procházel po molu, když se mu zasekla noha o přezku boty a on na místě omdlel.

Mladý muž (26) Tales Soares se procházel po molu v Brazílii, na nohou měl boty s přezkou. Když už se blížil na konec, najednou ztratil rovnováhu, zakopl o svoje boty s přezkou a na místě omdlel. Diváci si chvilku mysleli, že je to součástí představení. Nebylo to však bohužel všechno. Muž měl pěnu u pusy, takže všem přítomným došlo, že je situace vážná a zavolali sanitku. Záchranáři ho převezli do nemocnice, ale už bylo příliš pozdě. Model v nemocnici zemřel.

Mluvčí modelingové agentury se k tomu vyjádřila tak, že muž se vždy choval vzorně, nebyl nováčkem, nepožíval žádné omamné látky. Jedl však zdravou stravu a byl vegetarián. Jenže právě to se mu mohlo stát osudným, protože během přehlídky nemusela být na místě k dostání vegetariánská strava. To by mohlo znamenat, že byl celý den bez přísunu potravy. To však organizátoři rychle zamítli a ujistili veřejnost, že v zákulisí byla k dispozici vegetariánská strava.

Příčina smrti tak není známá, bude však provedena pitva. Mladý muž se prý vždy velmi angažoval v sociálních záležitostech, bojoval za menšiny a vyučoval v chudé komunitě… No, ať je důvodem smrti cokoliv, budiž mu země lehká.

Sdílejte článek

Přečtěte si také