Virály

26. ledna 2021 18:45

sarka.turcekova@gmail.com

Muž byl vyhozen z nemocnice poté, co chtěl odpojit pacienta nakaženého koronavirem! Proč to udělal?

Muž bez roušky vtrhnul do nemocnice a chtěl svého kamaráda za každou cenu odvést domů s tím, že je koronavirus vymyšlený.

Konflikt nastal v nemocnici v Surrey poté, co se muž Tobe Hayden Leigh pokoušel násilně odvést svého kamaráda nakaženého koronavirem z nemocnice, a to proti vůli lékařů. Nakonec muže museli odvést lidi od bezpečnosti. Tobe vykřikoval, že nemocnice lže jeho kamarádovi i celé jeho rodině. Do nemocnice se vplížil tajně, jeho kamarád však byl v natolik vážném stavu, že rozhodně nemínil s ním odejít. Byl navíc napojený na přístrojích, aby mohl vůbec dýchat. Lékař Tobovi navíc řekl, že jeho kamarád může každou chvíli zemřít. Tobe však trval na svém a u svého výstupu ještě celou situaci natočil.

Trval na tom, že si kamaráda odvede pryč, a požádal, aby mu byl odebrán kyslík navzdory všem lékařským důkazům o opaku, a opakovaně ignoroval žádosti o odchod, a to i přes víc než dvacetiminutovou konfrontaci. Když mu bylo řečeno, že tím, že je na oddělení, a zejména tím, že nenosí roušku, ohrožuje zdraví své a zdraví ostatních, jednoduše řekl, že to je už "naše vlastní riziko". Poté se Tobe, který opakovaně tvrdil, že je osvobozen od nošení roušky, zeptal personálu, zda je Covid-19 vůbec "prokázaný", přestože byl na oddělení, kde mnozí bojovali kvůli koronaviru o život. Muž na kyslíku měl koronavirovou pneumonii postihující obě plíce, byl steroidech zvaných dexamethason a souběžně také na antibiotikách k léčbě bakteriálních infekcí.

Tobe byl sice vyveden z nemocnice pryč, ale natočil pak ještě řadu videí na YouTube, ve kterých se snaží vysvětlit, že celý koronavirus je jen konspirační teorie. Naštěstí má jen málo sympatií.


Přečtěte si také