Ilustrační foto.
Autor: istockphoto Ilustrační foto.

VIDEO: Žena varuje mladé lidi před koronavirem! Jak je možné, že má potíže s dýcháním, když byla úplně zdravá?

sis. Publikováno: 13.01.2021
Spousta lidí na koronavirus vůbec nevěřila. Ale hodně se pak divili, když se jím sami nakazili. Stejným příkladem je tato mladá žena.

reklama

42letá Hanifah natočila dojemné video z nemocnice, v kterém upozorňuje lidi na to, že koronavirus je skutečný. Dokonce i když jste relativně mladí a zdraví. Na záběrech je vidět, že může nemocná žena sotva dýchat. Momentálně je hospitalizovaná na jednotce intenzivní péče v Croydonské univerzitní nemocnici. Prohlásila, že byla úplně zdravá, neměla žádný zdravotní problém. Ale až koronavirus ji položil. Chtěla tedy před touto nemocí varovat s tím, že to, že jste zdraví, neznamená, že byste neměli mít před nákazou respekt. Měla prý pocit, že umírá, a virus ji srazil na kolena.

Doktorka Yogini Raste, konzultantka v Croydonské nemocnici, zopakovala její varování a uvedla, že je zásadní, aby lidé nadále dodržovali pravidla stanovená vládou. Nejde přitom zdaleka o oslabené osoby nebo starší lidi. Covid-19 může být smrtelný doslova pro kohokoliv. Stejně tak může zanechat trvalé následky. Doktorka potvrdila, že mají spoustu mladých pacientů, z nichž někteří jsou vážně nemocní, a nakonec potřebují ventilaci na jednotce intenzivní péče. Problém je ovšem také v tom, že nemocnice jsou přeplněné. V pondělí (11. ledna) zemřelo do 52 dnů po pozitivním testu na koronavirus smutně dalších 529 lidí, čímž se celkový počet úmrtí ve Velké Británii zvýšil na 81 960. Země momentálně čelí nejkritičtější době. Vakcíny se totiž celosvětově nedaří podávat tak rychle.

 


 

Muž chytil koronavirus, i když na něj nevěřil.

Muž protestující proti rouškám chytil koronavirus! Co teď lidem doporučuje?

skok na pláži

VIDEO: Muž skočil do vody z neuvěřitelných dvaceti metrů, hned byl převezen do nemocnice. Co se mu při tom stalo?

reklama