Virály

24. června 2022 15:01

redakce Prima Lajk

Muž chtěl žalovat ženu za to, že hrála videohry s někým cizím. Co mu na to řekl soud?

Lze být nevěrný i ve hraní her?

U soudů, a to nejen těch amerických, občas skončí pěkně bizarní případy. Někdo chce povolení oženit se s kozou, jiní zase žalují své rodiče za to, že jim zakázali používat telefon, a teď se jeden chlapík z Bahrajnu rozhodl zažalovat svoji ženu poté, co údajně hrála videohry s jiným mužem.

Muž podle všeho začal nejprve tím, že celou věc nahlásil na policii. Tam uvedl, že nemůže své ženě důvěřovat, poněvadž si někoho přivedla do ložnice a tam s ním hrála pozdě v noci videohry. Vše prý trvalo asi čtyři hodiny. Doufal, že mu pak tato stížnost pomůže i u soudu.

Jenže svědci – bůhví, kde se vzali – tvrdí, že se nic takového nestalo. A protože muž nepodložil svá tvrzení důkazy, rozhodl se soud případ zamítnout. To ale není vše. Ten stejný muž byl totiž v minulosti nařčen z toho, že svou manželku mlátil a pak ji ještě spolu s jejich dvěma dcerami opustil. Pár se nyní rozvádí a jak se zdá, žena má o něco lepší právníky. No a jen informace na závěr, kdyby ji někdo potřeboval, ne, fakt není zakázané hrát hry s jinými lidmi. Dokonce ani na domácím gauči.

Sdílejte článek

Přečtěte si také