Virály

24. dubna 2022 11:39

redakce Prima Lajk

Muž dostal pokutu za parkování. Stín jeho auta stál na místě pro vozíčkáře

Otec z Anglie dostal pokutu ve výši 65 liber za to, že stín jeho auta zasahoval do parkovacího místa pro invalidy.

Matthew Cole pracuje jako zahradník a tento měsíc obdržel nečekaný dopis od policie. Stálo v něm, že březnu nechal své auto zaparkované na místě pro vozíčkáře, které bylo před poštou v Blackheat. Součástí toho byly také „usvědčující“ fotografie, které ukazovaly jeho stříbrný Ford, který je zaparkovaný v neoznačené zóně, hned vedle parkovacího místa pro invalidy.

Jediné, co je na fotce vidět, je že stín jeho auta zasahuje do místa pro vozíčkáře. Sám Cole celou situaci popsal jako naprosto „absurdní“.

„Tam, kde jsem parkoval, nebyla žádná značka a na fotkách, které mi zaslaly je vidět pouze stín mého auta, který zasahuje do místa pro vozíčkáře. Vzal jsem svou dceru na fotbal, parkoval jsem tam třikrát předtím bez jakéhokoliv problému. Osobně si myslím, že jsem pokutu dostat neměl,“ sdělil Cole.

„Nemyslím, si, že 65 liber pro většinu lidí v dnešní době není moc, ale princip je špatný. Pokud nezaplatíte pokutu včas, zvýší se na dvojnásobek původní částky, a to už je dost,“ pokračoval. Cole městu poslal žádost o přezkoumání. To ve svém prohlášení uvedlo, že situaci prošetřuje v souladu s právními procesy.


Přečtěte si také